Dárkio.cz : tipy na nejlepší dárky
Dobré poledne, je pátek 21. 6. 2024, 12 : 22 Svátek slaví Pavla, zítra Zdeňka
Vybírání dárků je zábava!
Zaregistrujte a už nikdy nezapomenete
na žádné narozeniny či výročí.
Vše vám připomeneme!
darkoviny.cz

Vánoční dárky pro ženy

Vybrat vánoční dárek pro ženu není žádná legrace. Tradiční květiny, které vždy ženě darujete, když vás nic lepšího nenapadne, se pod stromeček nehodí. Zapomeňte také na nejrůznější nádobí či zlepšováky do kuchyně.. Pokud si je žena výslovně nevyžádá, je z takových dárků většinou zklamaná. Vzpomeňte si, jak vám bylo, když jste byli malí a v tajemné zabalené krabici pod stromkem, nadepsané vaším jménem, se skrývaly ponožky nebo svetr. Pravda, šlo o praktický dárek, ale přesto jste se nemohli zbavit dojmu, že na vás byla spáchán dárkový podvod, protože ponožky a svetr by vám rodiče stejně později koupit museli a takhle jen ušetřili za dárek, který by vám radost opravdu udělal.


Má-li budoucí obdarovaná nějaké vyhraněné záliby, máte vyhráno. Pokud nemá, nezoufejte. Co věnovat muži bez koníčků jsme si už řekli minule, tentokrát se vás pokusíme inspirovat dárky, kterými nepohrdne žádná žena. Zde je několika našich tipů na dárky pro ženy:


Plyšoví mikrobi – přestože obdarovaná již dávno nemá postel plnou chlupatých zvířecích miniatur, tato plyšová hračka jí rozhodně radost udělá. Originální, vtipné, roztomilé.

Večeře v sushi baru – Gastronomický výlet do Japonska může být příjemným začátkem nebo zakončením vánočních svátků

Poukázka na prokázání laskavosti – dárek, který vás nebude stát ani korunu. Pokud připravujete poukázky pro maminku, vytvořte poukázky na pomoc s nejrůznějšími domácími pracemi, pokud pro přítelkyni, darujte jí poukázku na masáž zad. Fantazii se meze nekladou.

Mléčná lázeň - pokud se chystáte obdarovat ženu, která ráda relaxuje ve vaně, zkuste mléčnou lázeň.

Poukázka do fitness centra – zmiňuje se přítelkyně často, že by chtěla začít pravidelně cvičit, ale skutek mezitím utek? Pomožte jí celoroční permanentkou do fitness.

Dárkový šek do obchodu s oblečením – snažit se koupit ženě nějaký konkrétní kus oblečení je většinou hazard, který končí povánoční výměnou za jinou velikost nebo v horším případě dokonce za úplně jiný model. Darujte ženě dárkovou poukázku, ať si sama vybere, co se jí nejvíc líbí a co jí nejlépe padne.

Poukaz na kosmetiku nebo do kadeřnictví – každá žena chce být krásná, nicméně peníze v kvalitním kosmetickém salonu mizí z peněženky závratnou rychlostí. Darujte jí dárkový poukaz.

Speciální čokoláda – netřeba komentáře, kvalitní čokoláda potěší snad každého.

Lapač pavouků – ocení pravděpodobně každá žena. Pavouka jím lze bezkontaktně odchytit a venku na zahradě humánně vypustit.

Originální náušnice – zapomeňte na okázalé zlaté náušnice a buďte trochu originální. Ženy to ocení.


Pokud vás z našich tipů na dárky pro ženy nic neoslovilo, zkusto si projít kompletní katalog našich tipů na dárky.

27.11.2009
Odeslat link na tento článek známemu ...
Váš e-mail:
Vaše jméno:
E-mail příjemce
Předmět zprávy
Vaše zpráva
Hodnocení návštěvníků ( 0 )
... hodnotim ...
   
Diskuse k dárku
Vložit nový Příspěvků (1) Účastníků (1) od 27.11.2009
Vánoční dárky pro ženy
Vybrat vánoční dárek pro ženu není žádná legrace. Tradiční květiny, které vždy ženě darujete, když vás nic lepšího nenapadne, se pod stromeček nehodí. Zapomeňte také na nejrůznější nádobí či zlepšováky do kuchyně.. Pokud si je žena výslovně nevyžádá, je z takových dárků větši ...
Vložení nového příspěvku do diskuse ...
Váš e-mail: Vaše jméno:
Titulek příspěvku
Vaše zpráva
  Opiš kód:  
aliiis
skvely tip
mrknete na www.greentex.cz navic do konce roku ke kazde objednavce darek :-)
2011-11-14 17:37:18