Dárkio.cz : tipy na nejlepší dárky
Dobré odpoledne, je středa 5. 10. 2022, 14 : 48 Svátek slaví Eliška, zítra Hanuš
Vybírání dárků je zábava!
Zaregistrujte a už nikdy nezapomenete
na žádné narozeniny či výročí.
Vše vám připomeneme!
darkoviny.cz

Nové tarify FAYNu: Volejte za padesátník do všech sítí!

Volejte levně do všech sítí za 0,50 Kč za minutu s měsíčním paušálem 99 korun. Internetové volání můžete využívat doma, v kanceláři i na cestách.

Dovedete si spočítat, jaký paušál byste si museli u svého operátora pořídit, abyste mohli volat do všech sítí za 0,50 Kč za minutu? Stálo by vás to 1 500 Kč, 2 000 Kč nebo ještě víc? U VoIP operátora FAYN takto levně může volat každý za 99 Kč měsíčně! Nejde přitom o krátkodobou akci, nemusíte se uvazovat mnohaletými smlouvami, tarif PADESÁTNÍK se stovkou volných minut a voláním do všech sítí za 0,50 Kč za minutu je pro každého bez podmínek a omezení.


FAYN jako první operátor reagoval na snížení propojovacích telekomunikačních poplatků a svým zákazníkům je snížil s měsíčním předstihem. Všechny nové tarify spuštěné 15. srpna 2012 tak nabízí opravdu bezkonkurenčně levné volání.


K dispozici je třeba tarif START bez jakéhokoli měsíčního poplatku. S ním platíte jen za to, co provoláte. Volání přes internet je přitom dnes možné z obyčejných pevných telefonů, přes počítač, ale i z moderních mobilů přes wifi sítě. Ušetřit se přitom dají stovky až tisíce korun měsíčně. Zatímco s běžnými „předplacenkami“ stále naprosto běžně voláte za 6,50 Kč za minutu, se srovnatelným FAYN START zaplatíte jen 0,39 Kč za minutu volání na pevné sítě a 1,35 Kč na mobily.


Pro náročné je tu tarif NAPLNO. 250 volných minut za 199 Kč měsíčně. A po jejich vyčerpání neuvěřitelné ceny volání: 0,30 Kč/min. na pevnou a 0,45 Kč/min. na mobily.  Pokud provoláte každý měsíc několik hodin, přestupem k FAYNu ušetříte ročně desítky tisíc.  VoIP kompletně nahradí váš pevný telefon a můžete jej používat na cestách v mobilu všude v dosahu wifi sítě.


TIP: Vyzkoušejte si internetové volání zadarmo! Objednejte si jakýkoliv VoIP tarif od FAYNu a vyzkoušejte si zdarma prvních 5 minut volání. Pokud nebudete spokojeni, nemusíte nic platit.


Ceník nových tarifů od FAYNu:

 

 

Jak volat přes VoIP?

Volat přes Internet může kdokoliv. Nabízíme řešení pro každého: můžete využít svůj stávající pevný telefon, můžete volat z mobilu (pokud máte chytrý mobil) nebo pomocí počítačového programu. Kompletní nabídku najdete na našich stránkách.


Kontaktujte nás

Potřebujete se na něco zeptat, nevíte si rady? Rádi vám s problémem pomůžeme na naší zákaznické lince 840 111 117.

27.08.2012
Odeslat link na tento článek známemu ...
Váš e-mail:
Vaše jméno:
E-mail příjemce
Předmět zprávy
Vaše zpráva
Hodnocení návštěvníků ( 0 )
... hodnotim ...
   
Diskuse k dárku
Vložit nový Příspěvků (1) Účastníků (1) od 27.08.2012
Nové tarify FAYNu: Volejte za padesátník do všech sítí!
Volejte levně do všech sítí za 0,50 Kč za minutu s měsíčním paušálem 99 korun. Internetové volání můžete využívat doma, v kanceláři i na cestách. Dovedete si spočítat, jaký paušál byste si museli u svého operátora pořídit, abyste ...
Vložení nového příspěvku do diskuse ...
Váš e-mail: Vaše jméno:
Titulek příspěvku
Vaše zpráva
  Opiš kód:  
Novák Martin
UŽ NIKDY FAYN
Proti ostatním drahý, účtování po minutě a to přihlašování no děs. Víc člověk čeká než se něco stane. Přešel jsem po 5 měsících k Odoriku a pohoda
2012-09-30 18:30:15