Dárkio.cz : tipy na nejlepší dárky
Dobré poledne, je pátek 21. 6. 2024, 12 : 18 Svátek slaví Pavla, zítra Zdeňka
Vybírání dárků je zábava!
Zaregistrujte a už nikdy nezapomenete
na žádné narozeniny či výročí.
Vše vám připomeneme!
darkoviny.cz

Za kvalitními dárky a originálními reklamními předměty jedině na veletrh FOR PRESENT

Rádi obdarováváte blízké nebo hledáte neotřelé nápady na dárky pro své klienty? Potom si rozhodně nenechte ujít druhý ročník specializovaného veletrhu dárkového a reklamního zboží FOR PRESENT, který se bude konat v Pražském veletržním areálu Letňany ve dnech 6. – 9. října 2011. Těšit se můžete na pestrou nabídku dárků osobního charakteru, dále na exkluzivní manažerské dárky, ale chybět nebudou ani reklamní a propagační předměty.


Na veletrhu si přijde na své nejen široká veřejnost, která se zajímá o vyšší životní standard, ale také firmy, jimž prezentace formou účasti na výstavě nabízí nové reklamní a marketingové příležitosti. Již nyní je na veletrh FOR PRESENT přihlášeno mnoho významných firem z oboru. Oblasti osobních dárků již tradičně vévodí šperky a bižuterie. Už proto zde nemůže chybět značka Made In Jablonec, sdružující kvalitní výrobce slavné jablonecké bižuterie. Velice zajímavé budou i autorské šperky z Turnova, který je kolébkou tvorby z českých granátů a vltavínů. Opravdovou perličkou veletrhu se však stane doprovodná výstava šperků, která představí nejnovější materiál a technologii ve šperkařství. 


Hlavní partner veletrhu, firma Fomi, prezentující na českém trhu manažerské dárky a potřeby pro manažery významných světových značek, představí na veletrhu FOR PRESENT letošní novinku - značku CACHAREL. Ta nabízí mladistvý a autentický design psacích potřeb, USB flash disků, věšáčků na kabelku či klíčenek a kožených doplňků s novým svěžím designem plným barev. Opět zde budou k vidění i zvučné světové značky, jako například Nina Rici, Ungaro a mnoho dalších. Kvalitní koženou galanterii a módní doplňky představí mnozí čeští výrobci a výhradní dovozci, například Unidax, Miche Bag a Laskara. Co by však byl veletrh FOR PRESENT bez dárkových kazet různorodého sortimentu, šperkovnic a dárkových obalů? Tuto oblast zde budou zastupovat firmy Aviko, Cosmetica Bohemica nebo Flower A&F. Vítaným a žádoucím obohacením veletrhu se stanou dárkové koše, oblíbený dárkový alkohol a delikatesy, které patří k dárkovým „stálicím“. 


Těšit se ale můžete také na profesionální balení dárků. Mistři ve svém oboru vás rádi zasvětí do tajů balení dárků podle posledních světových trendů. Specializovaný veletrh dárkových předmětů nabídne vedle originálních předmětů také nové trendy reklamních předmětů, které ocení zejména odborná veřejnost. Svou expozici zde bude mít například firma Univox, která je významným dovozcem kancelářské techniky domácích i zahraničních dodavatelů.


Souběžně s veletrhem FOR PRESENT budou na letňanském výstavišti probíhat i další tři veletržní akce. Na jednu vstupenku tak bude možné navštívit vedle veletrhu dárků rovněž veletrh nábytku, interiérů a designu FOR INTERIOR, veletrh dekorací, skla, stolování, bytových doplňků a textilu FOR DECOR a letošní novinku - 1. veletrh gastronomického zařízení, vybavení restaurací a hotelů FOR GASTRO & HOTEL. Více informací o jednotlivých veletržních akcích najdete na stránkách www.forpresent.cz.

01.09.2011
Odeslat link na tento článek známemu ...
Váš e-mail:
Vaše jméno:
E-mail příjemce
Předmět zprávy
Vaše zpráva
Hodnocení návštěvníků ( 0 )
... hodnotim ...
   
Diskuse k dárku
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 01.09.2011
Za kvalitními dárky a originálními reklamními předměty jedině na veletrh FOR PRESENT
Rádi obdarováváte blízké nebo hledáte neotřelé nápady na dárky pro své klienty? Potom si rozhodně nenechte ujít druhý ročník specializovaného veletrhu dárkového a reklamního zboží FOR PRESENT, který se bude konat v Pražském veletržním areálu Letňany ve dnech 6. – 9. října 2011. Těšit se můžete na pestrou nabídku dárků ...
Vložení nového příspěvku do diskuse ...
Váš e-mail: Vaše jméno:
Titulek příspěvku
Vaše zpráva
  Opiš kód: