Dárkio.cz : tipy na nejlepší dárky
Dobré odpoledne, je pátek 21. 6. 2024, 14 : 09 Svátek slaví Pavla, zítra Zdeňka
Vybírání dárků je zábava!
Zaregistrujte a už nikdy nezapomenete
na žádné narozeniny či výročí.
Vše vám připomeneme!
darkoviny.cz

Vánoční dárky pro děti

Máme pro Vás tipy na vánoční dárky pro děti. Pokud si i Vy myslíte, že existují lepší dárky, než počítačové hry, věříme, že se Vám náš článek zalíbí.

Tipy na vánoční dárky připravil rodinný internetový obchod Dráček.cz.

 

Vánoční dárky pro nejmenší

Mezi nejoblíbenější dárky pro miminka a nejmenší děti patří hrací deky. Tyto textilní podložky vyráběné s krásnými motivy zabrání chladu od země a pro děti, které začínají objevovat svět, se stanou vítaným útočištěm. Hrací deky jsou vybaveny nejrůznějšími našitými didaktickými prvky, které procvičují motoriku miminek.  Když děti odrostou, můžete hrací deku připevnit na stěnu a vytvořit si originální dekoraci dětského pokoje. Pro o něco starší děti jsou vhodné didaktické hračky, se kterými se děti naučí např. zapínat zip u bundy, knoflíky nebo zavazovat tkaničky. Didaktické a motorické hračky na Dráčkovi najdete dřevěné i látkové. Mezi nejoblíbenější patří Didaktická kostka malá s obalem určená dětem od 3 let.

 

Pohádkové postavičky a hrdinové z večerníčků

Každé dítě má svého oblíbeného pohádkového hrdinu. Právě proto s takovým dárkem nemůžete udělat chybu. Mají Vaše děti rády Krtečka, Včelí medvídky, nebo skřítka Františka? Na Dráčkovi je najdete všechny. Je jen na Vás, dáte-li přednost hrdinům z večerníčků na oblečení pro děti, nebo Vás uchvátí pohádkové postavičky na DVD, jako hračky nebo stolní hry. Hitem tohoto roku se stal Kuky. Červený medvídek, hledající cestu domů, z filmu Kuky se vrací je šampionem spíše starších dětí.  Menší děti spíše potěší nové sady Včelích medvídků Brumdy a Čmeldy, které obsahují kromě plyšové postavičky také DVD s pohádkami.

 

 Prohlédněte si všechny pohádkové postavičky na Dráček.cz, uvidíte, že najdete krásný dárek pro své děti.

 

Hry a stavebnice pro celou rodinu

Znáte něco hezčího, než čas strávený společně s Vašimi dětmi při zábavné hře? Pro letošní rok se na našem trhu objevila celá řada nových i staronových českých stavebnic, které budou Vaše děti bavit. Možná si ještě vzpomenete na vlastní díla ze stavebnice SEVA, která vypadá stále stejně jako dřív. Dnes už ale SEVA myslí také na holky a vyrábí stavebnice i s růžovými kostkami.  Velkou novinkou, která po zásluze získala ocenění Hračka roku a Správná hračka 2010, je stavebnice Gecco.  Mezi hrami stojí za zmínku pexetrio – chytřejší pexeso se třemi kartičkami, které procvičí hlavinky malých šikulů.

 

Chci si prohlédnout hry a stavebnice.

Divadla a masky

Vlastní loutkové divadlo se stane krásným dárkem pro každé dítě. Hrát si doma svoje oblíbené pohádky stejně jako ve školce nebo školní družině je přeci skvělá zábava. Pro menší děti mohou být alternativou maňásci na ruku nebo prstoví maňásci. Dětské karnevalové kostýmy, do kterých se děti převléknou, je promění okamžitě a přenesou je do pohádky a říše fantasie.

 

Chci si prohlédnout celou kategorii Divadla a masky.

 

Další tipy na vánoční dárky pro děti

Všechny krásné dárky, které na Dráčkovi najdete, se nám do našeho článku bohužel nevešly. Navštivte sekci vánoční dárky a inspirujte se hračkami a dekoracemi pro děti od jejich narození až po první stupeň základní školy. Široký výběr dárků umožňuje např. vybavení dětského pokoje: dětské povlečení, nábytek, kapsáře za postel i klasické kapsáře a další. Většina výrobků pochází z České republiky. Při výběru hraček si Dráček dává opravdu záležet a mnohé z nich testuje společně s dětmi.

 

Navštivte Dráček.cz ještě dnes - najdete krásné hračky, které zaručeně potěší!

 

15.11.2010
Odeslat link na tento článek známemu ...
Váš e-mail:
Vaše jméno:
E-mail příjemce
Předmět zprávy
Vaše zpráva
Hodnocení návštěvníků ( 1 )
... hodnotim ...
   
Diskuse k dárku
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 15.11.2010
Vánoční dárky pro děti
Máme pro Vás tipy na vánoční dárky pro děti. Pokud si i Vy myslíte, že existují lepší dárky, než počítačové hry, věříme, že se Vám náš článek zalíbí. Tipy na vánoční dárky připravil rodinný internetový obchod Dráček.cz.   Vánoční dárky pro nejmenší Mezi nejoblíbenější dárky pro mimink ...
Vložení nového příspěvku do diskuse ...
Váš e-mail: Vaše jméno:
Titulek příspěvku
Vaše zpráva
  Opiš kód: