Dárkio.cz : tipy na nejlepší dárky
Dobré odpoledne, je pátek 21. 6. 2024, 13 : 18 Svátek slaví Pavla, zítra Zdeňka
Vybírání dárků je zábava!
Zaregistrujte a už nikdy nezapomenete
na žádné narozeniny či výročí.
Vše vám připomeneme!
darkoviny.cz

Vánoční dárky letos přinese Vánoručka

Nevíte ani letos, v roce 2010, jaké vybrat vánoční dárky pro vaší ženu, muže, rodiče či partnera? Pak by se mohl hodit osobní dárkový rádce Vánoručka! Dárkový portál a jeho správce má k dispozici levné, exkluzivní, nápadité, adrenalinové, relaxační nebo unikátní tipy na vánoční dárky, které udělají radost a potěší vaše blízké pod vánočním stromečkem.

Co já letos koupim k Vánocům?

Žijeme v poklusu a vánoční svátky nás každoročně přistihnou nepřipravené. Ne nepodobni silničářům při prvním sněhu zjišťujeme, že do Štědrého dne zbývá už jen pár týdnů a my nejenom, že nemáme žádné vánoční dárky nakoupené, ale ani vlastně nevíme, co koupit?!

Dobrá rada nad zlato

Pokud máte málo času, hodí se dobrá rada. Vánoručka je členem spolu Dárkových rádců a jelikož se vyzná, umí poradit prakticky komukoliv. Stačí se podívat na www.vanorucka.cz nebo na Vánoruččinu stránku na Facebooku a zeptat se.

Dárky pro každého

U Vánoručky na webu se zorientujete během chvilky. Dovoluje vybírat dárky podle několika parametrů – ceny dárku, kategorie dárku a podle obdarovaného. K dispozici je možnost volby cenového rozpětí, nebo volba jedné z připravených kategorií – levné dárky a luxusní dárky. Další způsob zobrazení je podle obdarovaného. Jedním klikem se dostanete do sekce dárky pro muže, dárky pro ženy, dárky pro přítele, dárky pro přítelkyni, dárky pro rodiče, dárky pro dědečka a babičku a nakonec dárky pro kamarády.

Pokud jste vybíraví nebo nerozhodní, můžete přímo na hlavní stránce kliknout na MAGICKÉ TLAČÍTKO a Vánoručka vytáhne ze všech tipů ten nejlepší a naservíruje Vám ho až pod nos.

Stíhá Vánoručka doručit do Vánoc? Jasně!

Vánoručka funguje nonstop a doručuje vánoční dárky po celé republice do 48 hodin. Před Štědrým dnem to bude frmol, ale pokud budete nakupovat opravdu na poslední chvíli, umí Vám poslat dárek i elektronicky, tj. okamžitě do emailu! Co víc si přát? Snad jedině šťastnou ruku pří výběru.

A co letos darujete k Vánocům vy?

17.10.2010
Odeslat link na tento článek známemu ...
Váš e-mail:
Vaše jméno:
E-mail příjemce
Předmět zprávy
Vaše zpráva
Hodnocení návštěvníků ( 3 )
... hodnotim ...
   
Diskuse k dárku
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 17.10.2010
Vánoční dárky letos přinese Vánoručka
Nevíte ani letos, v roce 2010, jaké vybrat vánoční dárky pro vaší ženu, muže, rodiče či partnera? Pak by se mohl hodit osobní dárkový rádce Vánoručka! Dárkový portál a jeho správce má k dispozici levné, exkluzivní, nápadité, adrenalinové, relaxační nebo unikátní tipy na vánoční dárky, které udělají radost a potěší vaše ...
Vložení nového příspěvku do diskuse ...
Váš e-mail: Vaše jméno:
Titulek příspěvku
Vaše zpráva
  Opiš kód: