Dárkio.cz : tipy na nejlepší dárky
Dobrý večer, je čtvrtek 30. 5. 2024, 21 : 10 Svátek slaví Kamila, zítra Laura
Vybírání dárků je zábava!
Zaregistrujte a už nikdy nezapomenete
na žádné narozeniny či výročí.
Vše vám připomeneme!
darkoviny.cz

Vaflovač | tipy na dárky

Vyberte osobu:
Poznámka:
 
Pochutnejte si na slaďoučkých vaflích
Rádi hřešíte a zejména sladkostmi? Život je stresující, tak proč byste si čas od času nedopřáli pořádnou dobrotu. Ostatně, to, co sníte, vám už nikdo nevezme, a tak se s klidným svědomím pusťte do přípravy třeba lahodných a nadýchaných vaflí. K tomu však potřebujete příslušné vybavení, kterým je vaflovač. Koupíte ho v každé prodejně s domácími potřebami a můžete jej pořídit i s dětským motivem.

V zimním období jsou vafle jednou z tradičních pochoutek návštvníků adventních trhů, ale vy si je můžete s vaflovačem připravit v jakoukoliv roční dobu. Dají se jíst jen s cukrem, se skořicí, s medem, šlehačkou nebo marmeládou. Výběr budete mít v několika designech a v různých cenových relacích. Nejlevnější se pohybují od 300 Kč, ale můžete pořídit i kvalitnější (s větším výkonem) za 1 500 Kč. A jestli si nevíte rady, jaký dárek koupit některém z členů rodiny, překvapte ho vaflovačem a k tomu mu připište pár receptů na vynikající vafle.

Tereza Schuhová
28.10.2009
Odeslat link na tento dárek známemu ...
Váš e-mail:
Vaše jméno:
E-mail příjemce
Předmět zprávy
Vaše zpráva
Celkové hodnocení:
Originalita:
Dostupnost:
Akčnost zážitku:
Oblíbenost: 5101 x přečteno
Cenové pásmo: 1001-5000 Kč
info Hodnocení návštěvníků ( 0 )
... hodnotim ...
   
Diskuse k dárku
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 28.10.2009
Vaflovač
Pochutnejte si na slaďoučkých vaflích Rádi hřešíte a zejména sladkostmi? Život je stresující, tak proč byste si čas od času nedopřáli pořádnou dobrotu. Ostatně, to, co sníte, vám už nikdo nevezme, a tak se s klidným svědomím pusťte do přípravy třeba lahodných a nadýchaných vaflí. K tomu však potřebujete příslušné vybav ...
Vložení nového příspěvku do diskuse ...
Váš e-mail: Vaše jméno:
Titulek příspěvku
Vaše zpráva
  Opiš kód: