Dárkio.cz : tipy na nejlepší dárky
Dobré poledne, je pátek 21. 6. 2024, 12 : 03 Svátek slaví Pavla, zítra Zdeňka
Vybírání dárků je zábava!
Zaregistrujte a už nikdy nezapomenete
na žádné narozeniny či výročí.
Vše vám připomeneme!
darkoviny.cz

Technické dárky pro dívky: utopie či geniální nápad?

Vánoce jsou tu a nejeden chlap řeší, co darovat své přítelkyni. Řada mužů zkrátka netuší, co vybrat. Jediné, čemu skutečně rozumí, je technika. Jsou ale technické dárky to pravé? Máme pro vás odpověď i tipy na další dárky.

Všeobecně uznávaný fakt, že dívky technice nerozumí, je samozřejmě jen hloupě zažitý stereotyp. Jsou ženy, které v technických záležitostech hravě strčí partnera do kapsy. Vždyť i řada děvčat techniku v nějaké podobě studuje. Ale na druhou stranu najdeme i takové ženy, kterým dělá problém zapnout počítač… Takže?

Nový telefon? Raději ne…

I když máte to štěstí a vaše partnerka si s technikou rozumí, pořád to je žena. To znamená, že ačkoliv se při koupi telefonu zajímá o technické parametry, stále kouká na vzhled. Pokud jí zařízení stylově nesedne, nekoupí si ho, i kdyby bylo sebelepší. A stejně tak si dokáže odůvodnit koupi horšího přístroje tím, že lahodí jejímu oku.

Nekupujte proto jako překvapení elektroniku, která ženě může sloužit i jako doplněk. Nebo si s ní předem zahrajte hru „Jaký typ telefonu je nejkrásnější“.

Vybrat z technických dárků pro ženy!

Praktičtí domácí pomocníci

Pokud spolu bydlíte, jistě víte, že domácí práce jsou zhouba lidstva. Pokud je vaše partnerka ta nejlepší na světě, většinu odře sama. Dobrým nápadem proto může být například robotický vysavač nebo myčka nádobí.

Takové praktické dárky ženy nakonec ocení. Dejte si však pozor, abyste jí koupili i něco ryze ženského (třeba náušnice nebo poukaz do oblíbeného obchoďáku). Jinak byste v ní mohli vyvolat dojem, že je dobrá leda tak na uklízení.

Vyberte z praktických dárků pro ženy!

A co když je žena naprostý technický antitalent?

Jestliže máte doma úžasnou dívku, leč takovou, které je technika naprosto cizí, máme tipy i pro vás. Portál Vánoční-dárky.cz nabízí chytré vyhledávání mezi těmi nejlepšími dárky z vybraných českých e-shopů. Snadno tak podle ceny a zálib vyfiltrujete vhodné dárky. A pak už jen stačí kliknout a v e-shopu objednat.

Inspirujte se vánočními dárky pro partnerku!

17.12.2013
Odeslat link na tento článek známemu ...
Váš e-mail:
Vaše jméno:
E-mail příjemce
Předmět zprávy
Vaše zpráva
Hodnocení návštěvníků ( 0 )
... hodnotim ...
   
Diskuse k dárku
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 17.12.2013
Technické dárky pro dívky: utopie či geniální nápad?
Vánoce jsou tu a nejeden chlap řeší, co darovat své přítelkyni. Řada mužů zkrátka netuší, co vybrat. Jediné, čemu skutečně rozumí, je technika. Jsou ale technické dárky to pravé? Máme pro vás odpověď i tipy na další dárky. Všeobecně uznávaný fakt, že dívky technice nerozumí, je samozřejmě jen hloupě zažitý stereotyp ...
Vložení nového příspěvku do diskuse ...
Váš e-mail: Vaše jméno:
Titulek příspěvku
Vaše zpráva
  Opiš kód: