Dárkio.cz : tipy na nejlepší dárky
Dobré odpoledne, je pátek 21. 6. 2024, 13 : 11 Svátek slaví Pavla, zítra Zdeňka
Vybírání dárků je zábava!
Zaregistrujte a už nikdy nezapomenete
na žádné narozeniny či výročí.
Vše vám připomeneme!
darkoviny.cz

SMS přání k svátku

Jmeniny jsou zapeklitý svátek. Spousta lidí jej vůbec neslaví, protože je považuje za svátek s mizivou hodnotou, na druhou stranu jej nelze úplně ignorovat, protože nepopřát známému či příbuznému k jmeninám si může dotyčný vyložit jako nezdvořilost. Částečné řešení se nabízí v podobě zaslání SMS přání, kdy dáte najevo, že jste si na dotyčného vzpomněli a přitom si nemusíte lámat hlavu s dárkem či čímkoli jiným. Přinášíme několik tipů na SMS k svátku.

  • Oznámil mi kalendář a to není žádný lhář! že svátek dneska máš a proto ti přeji: at hodně dobrých lídí znáš, at pořád skvěle vypadáš, at žádnou nemoc nepotkáš, zkrátka at se pořád dobře máš!!!!
  • Říkaly mi noviny, že máš dneska jmeniny, tak Ti přeji k tvému svátku, hodně štěstí, málo zmatku, ať tě v srdci štestí hřeje, to Ti všechno ... přeje.
  • Hodne stesti, hodne lasky, dnes je Tvuj den, nemej vrasky. Chytni nekde sponzora, dej si radne do tela. Oslav svatek, jak se patri, at maj vztek ti, co se mraci.
  • Přejeme ti hodně zdraví, protože je vzácné, hodně štěstí, neboť je krásné, hodné lásky, té je pořád málo, a všechno další co by za to stálo.
  • Dnešní den, jak jistě víš, slavíš svátek. To si piš že přání mám, po paprsku slunečním, hodně štěstí posílám.
  • Dnes máš svátek a proto Ti chceme přát, aby ses měl vždy čemu smát. Abys nikdy neměl důvod k smutku a smích ochránil Tě od zármutku. To a ještě více Ti přeje ...

 

22.04.2011
Odeslat link na tento článek známemu ...
Váš e-mail:
Vaše jméno:
E-mail příjemce
Předmět zprávy
Vaše zpráva
Hodnocení návštěvníků ( 0 )
... hodnotim ...
   
Diskuse k dárku
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 22.04.2011
SMS přání k svátku
Jmeniny jsou zapeklitý svátek. Spousta lidí jej vůbec neslaví, protože je považuje za svátek s mizivou hodnotou, na druhou stranu jej nelze úplně ignorovat, protože nepopřát známému či příbuznému k jmeninám si může dotyčný vyložit jako nezdvořilost. Částečné řešení se nabízí v podobě zaslání SMS přání, kdy dáte najevo, ...
Vložení nového příspěvku do diskuse ...
Váš e-mail: Vaše jméno:
Titulek příspěvku
Vaše zpráva
  Opiš kód: