Dárkio.cz : tipy na nejlepší dárky
Dobrý večer, je čtvrtek 30. 5. 2024, 20 : 10 Svátek slaví Kamila, zítra Laura
Vybírání dárků je zábava!
Zaregistrujte a už nikdy nezapomenete
na žádné narozeniny či výročí.
Vše vám připomeneme!
darkoviny.cz

Skleněný džbán | tipy na dárky

Vyberte osobu:
Poznámka:
 
Oslňte návštěvu pěkným džbánem
V letních měsících sedáváme na terase nebo na zahradě u domu, a protože jsou letní měsíce nejteplejším obdobím v roce, přísun tekutin bývá daleko vyšší než během zbývajícího roku. Jenže zde nastává problém, kdo bude běhat každou chvilku do domu pro nějaký nápoj? Každému je teplo  a nikomu se nechce zvyšovat svou aktivitu a plýtvat drahocenou energií. Lze to však vyřešit jednoduchým způsobem, a to například skleněným džbánem.

Skleněný džbán má jedinou nevýhodu, může se rozbít. Jste-li však opatrní, nic podobného se vám nestane a nápoj, který jste vlastnoručně namíchali pro své známé, bude hezky vidět. Existuje velká řada různých džbánů, v několika velikostech a designech. Skleněný džbán, který vidíte na obrázku je však jedinečný a svou decentností oslní každého. Je vhodný nejen na nealkoholické nápoje, ale také pro hořký a zlatavý mok - pivo. Skleněným džbánem neurazíte, naopak dárek je to velice pěkný a hodí se pro ženy i pro muže.

Tereza Schuhová
21.10.2009
Odeslat link na tento dárek známemu ...
Váš e-mail:
Vaše jméno:
E-mail příjemce
Předmět zprávy
Vaše zpráva
Celkové hodnocení:
Originalita:
Dostupnost:
Akčnost zážitku:
Oblíbenost: 7503 x přečteno
Cenové pásmo: 501-1000 Kč
info Hodnocení návštěvníků ( 5 )
... hodnotim ...
   
Diskuse k dárku
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 21.10.2009
Skleněný džbán
Oslňte návštěvu pěkným džbánem V letních měsících sedáváme na terase nebo na zahradě u domu, a protože jsou letní měsíce nejteplejším obdobím v roce, přísun tekutin bývá daleko vyšší než během zbývajícího roku. Jenže zde nastává problém, kdo bude běhat každou chvilku do domu pro nějaký nápoj? Každému je teplo  a n ...
Vložení nového příspěvku do diskuse ...
Váš e-mail: Vaše jméno:
Titulek příspěvku
Vaše zpráva
  Opiš kód: