Dárkio.cz : tipy na nejlepší dárky
Dobré ráno, je pondělí 22. 4. 2024, 5 : 11 Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří
Vybírání dárků je zábava!
Zaregistrujte a už nikdy nezapomenete
na žádné narozeniny či výročí.
Vše vám připomeneme!
darkoviny.cz

Robotický vysavač | tipy na dárky

Vyberte osobu:
Poznámka:
 
Dokážete uklidit podlahu, aniž byste hnuli prstem? Robotický vysavač za vás tuto nepříjemnou činnost udělá v čase, kdy budete v práci.

Jedinečná příležitost, jak potěšit nejen dámskou část populace, ale také pány jistě zaujme dárek - robotický vysavač. Umíte si představit, že přijdete z práce domů a už je uklizeno? Robotický vysavač sice neumí pověsit vyprané prádlo a zajisté za vás nevynese ani smetí, ale vysaje vám podlahu v celém bytě. Ušetří vám tak nejméně třicet minut času denně a váš hřbet se nebude muset ohýbat.


Robotický vysavač je poháněn baterií, která se vždy dobije v základně, jež je připojena k elektrické síti. Nemusíte se obávat předčasného vybití baterie. Ve chvíli, kdy dochází vysavači energie, vyhledá sám základnu a dobije se. Vysává všechny povrchy podlahových krytin, avšak nejméně vhodné jsou koberce s vysokým vlasem, do těchto míst se nedoporučuje, rovněž není určen na mokré vysávání. K robotickému vysavači obdržíte také dálkové ovládání a sami si můžete nastavit, kterou část bytu vám má vysát. Tento dárek je vhodný také pro starší občany.


Kamil Gric
01.10.2009
Odeslat link na tento dárek známemu ...
Váš e-mail:
Vaše jméno:
E-mail příjemce
Předmět zprávy
Vaše zpráva
Celkové hodnocení:
Originalita:
Dostupnost:
Akčnost zážitku:
Oblíbenost: 12965 x přečteno
Cenové pásmo: od 5001 Kč
info Hodnocení návštěvníků ( 0 )
... hodnotim ...
   
Diskuse k dárku
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 01.10.2009
Robotický vysavač
Dokážete uklidit podlahu, aniž byste hnuli prstem? Robotický vysavač za vás tuto nepříjemnou činnost udělá v čase, kdy budete v práci. Jedinečná příležitost, jak potěšit nejen dámskou část populace, ale také pány jistě zaujme dárek - robotický vysavač. Umíte si představit, že přijdete z práce domů a už je u ...
Vložení nového příspěvku do diskuse ...
Váš e-mail: Vaše jméno:
Titulek příspěvku
Vaše zpráva
  Opiš kód: