Dárkio.cz : tipy na nejlepší dárky
Dobré dopoledne, je neděle 5. 12. 2021, 11 : 21 Svátek slaví Jitka, zítra Mikuláš
Vybírání dárků je zábava!
Zaregistrujte a už nikdy nezapomenete
na žádné narozeniny či výročí.
Vše vám připomeneme!
darkoviny.cz

Předplatné do divadla | tipy na dárky

Vyberte osobu:
Poznámka:
 
Darujte pravidelný přísun kultury.
Rozhodnete-li se darovat novomanželům předplatné do divadla, můžete si být jistí , že mezi všemi těmi toastovači, topinkovači a povlečením bude na hromadě svatebních darů ten váš jednoznačně vyčnívat. Možná tak zprostředkujete mladým manželům jeden z mála kontaktů s kulturou, protože na počátku manželství mnohdy není peněz nazbyt a lístky do divadla nejsou nikterak levnou záležitostí.

Ať už však darujete divadelní předplatné novomanželům či komukoli jinému, není na škodu se na tomto dárku s budoucím obdarovaným předem domluvit či se alespoň nenápadně informovat, zda je tento dárek vhodný. Předejde se tak situacím, kdy obdarovaný již předplatné do toho samého divadla má či chodí raději do jiného divadla nebo dokonce divadlo nemá rád vůbec a dárek za několik tisíc tak nemá pro obdarovaného žádnou hodnotu.

Předplatné na svá představní nabízí každé větší divadlo, konkrétní možnost nákupu se dozvíte na webových stránkách divadla či přímo u divadelní pokladny.
Kamil Gric
01.10.2009
Odeslat link na tento dárek známemu ...
Váš e-mail:
Vaše jméno:
E-mail příjemce
Předmět zprávy
Vaše zpráva
Celkové hodnocení:
Originalita:
Dostupnost:
Akčnost zážitku:
Oblíbenost: 7641 x přečteno
Cenové pásmo: 1001-5000 Kč
info Hodnocení návštěvníků ( 1 )
... hodnotim ...
   
Diskuse k dárku
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 01.10.2009
Předplatné do divadla
Darujte pravidelný přísun kultury. Rozhodnete-li se darovat novomanželům předplatné do divadla, můžete si být jistí , že mezi všemi těmi toastovači, topinkovači a povlečením bude na hromadě svatebních darů ten váš jednoznačně vyčnívat. Možná tak zprostředkujete mladým manželům jeden z mála kontaktů s kulturou, protože ...
Vložení nového příspěvku do diskuse ...
Váš e-mail: Vaše jméno:
Titulek příspěvku
Vaše zpráva
  Opiš kód: