Dárkio.cz : tipy na nejlepší dárky
Dobré dopoledne, je úterý 7. 7. 2020, 10 : 57 Svátek slaví Nora, zítra Drahoslava
Vybírání dárků je zábava!
Zaregistrujte a už nikdy nezapomenete
na žádné narozeniny či výročí.
Vše vám připomeneme!
darkoviny.cz

Poukaz na bungee jumping | tipy na dárky

Vyberte osobu:
Poznámka:
 
Dárek pro odvážlivce

Málokdo má odvahu vrhnout se po hlavě z vysokého mostu a být k životu připoután pouze lanem. K tomu se odhodlají pouze odvážlivci. Máte někoho z příbuzných či kamarádů, kdo o tom sní, nebo o tom aspoň pořád mluví, ale ještě se k činu neměl? Udělejte ten krok za něj. Kupte mu poukaz na bungee jumping a nechte ho poprat se se svým strachem.


Cena seskoku se pohybuje od 1 000 Kč, záleží na typu, který se vám pro něj bude zdát nejpříhodnější. Může skákat s postrojem (lano je přichyceno za postroj v hrudní části) nebo s úvazem na nohy. Pokud si netroufá skočit sám, může zkusit tandemový skok (ještě s dalším dobrovolníkem). Posledním typem je skok do houpačky (v tomto případě lano nebrzdí a člověk si to kyvadlovým způsobem sviští nad zemí v rychlosti okolo 100 km/h).


Pozor: Než kupón koupíte, zjistěte si, zda obdarovaný neprodělal vážné operace páteře a srdce či není po těžkých úrazech a onemocněních. Skákající musí mít také povolenou váhu (od 40 – 120 kg), tak abych poté nedošlo k nepříjemné situaci, kdy by byl obdarovaný odmítnut, protože je moc silný.

Tereza Schuhová
30.09.2009
Odeslat link na tento dárek známemu ...
Váš e-mail:
Vaše jméno:
E-mail příjemce
Předmět zprávy
Vaše zpráva
Celkové hodnocení:
Originalita:
Dostupnost:
Akčnost zážitku:
Oblíbenost: 5138 x přečteno
Cenové pásmo: 1001-5000 Kč
info Hodnocení návštěvníků ( 0 )
... hodnotim ...
   
Diskuse k dárku
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 30.09.2009
Poukaz na bungee jumping
Dárek pro odvážlivce Málokdo má odvahu vrhnout se po hlavě z vysokého mostu a být k životu připoután pouze lanem. K tomu se odhodlají pouze odvážlivci. Máte někoho z příbuzných či kamarádů, kdo o tom sní, nebo o tom aspoň pořád mluví, ale ještě se k činu nem ...
Vložení nového příspěvku do diskuse ...
Váš e-mail: Vaše jméno:
Titulek příspěvku
Vaše zpráva
  Opiš kód: