Dárkio.cz : tipy na nejlepší dárky
Dobré ráno, je pondělí 26. 2. 2024, 8 : 01 Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír
Vybírání dárků je zábava!
Zaregistrujte a už nikdy nezapomenete
na žádné narozeniny či výročí.
Vše vám připomeneme!
darkoviny.cz

Co je Dárkio?

Dárkoviny
Dárkio jsou unikátní nezávislou databází dárků a nápadů na českém internetu. Vyhlaste konec zoufalým výkřikům: „Co koupit k narozeninám/svátku/výročí?“ S Dárkiem budete mít vždy k dispozici stovky nejrůznějších nápadů a tipů na obdarovávání prarodičů, kolegů, ale i svých nejbližších.
 
Stovky nápadů na jednom místě– Neustále se rozvíjející databáze tipů na dárky pro děti, dospělé i seniory. Přispět svým nápadem můžete i vy!
 
Zážitky, akce, originální dárky, ale i klasika– Vyberte si sami dárek, který sedí na míru vaší osobě. Nabízíme nápady na šílené akční zážitky, ale i vkusné a léty ověřené věcné dary.
 
Upravte si výběr dle svých požadavků!– Nemusíte se brodit obrovskou databází. Stačí dvě kliknutí a Dárkio vám nabídnou dárky vhodné například jen pro teenagery. Máte hluboko do kapsy? Určitě si nenechte ujít kategorii levné dárky!
 
Redakční i čtenářské hodnocení– Vyberte si jen dárky, které se líbí! Abychom vám zjednodušili hledání, každý dárek jsme ohodnotili. Zvažovali jsme, jak je zajímavý, akční i originální. Vyberte si ty, které se k obdarovávané osobě hodí nejvíce!
 
Už nikdy nezapomenete na výročí– Stačí pár minut a díky funkci kalendář už nezapomenete na jediné důležité datum. Pokud se zaregistrujete, budeme sledovat události za vás a v předstihu vám pošleme zdarma upozornění na mail spolu s nápadem na dárek.
 
 

Základní fakta

Historie: Portál Dárkio byl spuštěn již v roce 2007. V červenci 2009 dostal současnou podobu (došlo k výrazným změnám, změně grafiky, výraznému rozšíření databáze a přepracování kalendáře). V roce 2009 dále dojde k rozšíření dalších funkcí a možností. Máte se na co těšit!
 
Podtitul: Jediný nezávislý rádce pro výběr dárků
 
Charakteristika: Jediný portál na českém trhu s nezávislými tipy na dárky (portál není skrytě propojen se žádnou agenturou nebo e-shopem). Dárkio nabízí stovky nápadů na dárky, rozsáhlé možnosti filtrace a unikátní kalendář s upomínkami zdarma zasílanými na mail.
 

Očekávaná čtenost: 35 000 unikátních návštěvníků (říjen 2009)