Dárkio.cz : tipy na nejlepší dárky
Dobré odpoledne, je úterý 9. 8. 2022, 16 : 57 Svátek slaví Roman, zítra Vavřinec
Vybírání dárků je zábava!
Zaregistrujte a už nikdy nezapomenete
na žádné narozeniny či výročí.
Vše vám připomeneme!
darkoviny.cz

Notebook | tipy na dárky

Vyberte osobu:
Poznámka:
 
Mobilní v každé situaci

Zhruba před dvaceti lety byl domácí počítač vzácností a toho, kdo PC vlastnil, ostatní považovali za snobského tvora. Dnes je tomu naopak a PC je téměř v každé domácnosti. Občas však potřebujeme být mobilní a domácí počítač nám to neumožní. Pro tyto účely byl vyvinut notebook, který můžete přenášet z místa na místo, aniž byste byli připojeni k elektrické síti.Baterie, kterou notebook obsahuje, vydrží zhruba dvě hodiny provozu a poté je nutné ji dobít a to pouze zapojením notebooku do elekrické sítě na takovou dobu, jakou baterie vyžaduje.

Na novějších a výkonějších noteboocích si lze zahrát i nějakou náročnější PC hru a samozřejmě hravě zvládne všechny operace, které s ním budete provádět. Notebook pořídíte již za 8 tisíc Kč, pro náročnější uživatele jsou připraveny opravdové lahůdky, které vás vyjdou i na cca 70 tisíc Kč. Cena se odvíjí hlavně od toho, jaký hardware je použit a jaké nároky musí splňovat. Notebook se hodí především pro zaměstnané podnikatele a jestli takového máte doma, můžete mu notebook pořídit jako dárek.

Kamil Gric
26.10.2009
Odeslat link na tento dárek známemu ...
Váš e-mail:
Vaše jméno:
E-mail příjemce
Předmět zprávy
Vaše zpráva
Celkové hodnocení:
Originalita:
Dostupnost:
Akčnost zážitku:
Oblíbenost: 14548 x přečteno
Cenové pásmo: od 5001 Kč
info Hodnocení návštěvníků ( 4 )
... hodnotim ...
   
Diskuse k dárku
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 26.10.2009
Notebook
Mobilní v každé situaci Zhruba před dvaceti lety byl domácí počítač vzácností a toho, kdo PC vlastnil, ostatní považovali za snobského tvora. Dnes je tomu naopak a PC je téměř v každé domácnosti. Občas však potřebujeme být mobilní a domácí počítač nám to neumožní. Pro tyto účely byl vyvinut notebook, který můžete pře ...
Vložení nového příspěvku do diskuse ...
Váš e-mail: Vaše jméno:
Titulek příspěvku
Vaše zpráva
  Opiš kód: