Dárkio.cz : tipy na nejlepší dárky
Dobré odpoledne, je pátek 21. 6. 2024, 13 : 37 Svátek slaví Pavla, zítra Zdeňka
Vybírání dárků je zábava!
Zaregistrujte a už nikdy nezapomenete
na žádné narozeniny či výročí.
Vše vám připomeneme!
darkoviny.cz

NetShopper.cz radí internetovým prodejcům

Praktické rady, zajímavé analýzy i informace z prostředí e-commerce nabízí nový magazín NetShopper.cz. Ten je svým obsahem zaměřen na české internetové prodejce.

NetShopper.cz je prvním tuzemským magazínem, jenž se v prostředí internetu detailně věnuje oblasti e-commerce a internetového prodejce. V originálních článcích nabízí návštěvníkům kombinaci řady redakčních materiálů, které ocení každý internetový prodejce: unikátní zahraniční průzkumy a analýzy, praktické rady pro zlepšení podnikání, stejně jako exkluzivní informace z českých internetových obchodů.


Z bohaté nabídky doposud vydaných článků proto vyčtete, jak se mění nákupní chování zákazníků v krizi, kolik peněz nechávají čeští zákazníci u virtuálních pokladen či zda dělají čeští internetoví obchodníci (podle tvrzení marketingových a obchodních specialistů) „všechno špatně“. K dispozici jsou také jedinečná a dosud nepublikovaná data, založená na výzkumu chování zákazníků ve významných českých e-shopech. První z výzkumů se týká toho, ve které době čeští nakupující nejčastěji provádějí objednávky.


Více informací o projektu, zmíněné články i množství dalšího redakčního obsahu najdete na stránkách www.netshopper.cz.

26.11.2009
Odeslat link na tento článek známemu ...
Váš e-mail:
Vaše jméno:
E-mail příjemce
Předmět zprávy
Vaše zpráva
Hodnocení návštěvníků ( 0 )
... hodnotim ...
   
Diskuse k dárku
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 26.11.2009
NetShopper.cz radí internetovým prodejcům
Praktické rady, zajímavé analýzy i informace z prostředí e-commerce nabízí nový magazín NetShopper.cz. Ten je svým obsahem zaměřen na české internetové prodejce. NetShopper.cz je prvním tuzemským magazínem, jenž se v prostředí internetu detailně věnuje oblasti e-commerce a inter ...
Vložení nového příspěvku do diskuse ...
Váš e-mail: Vaše jméno:
Titulek příspěvku
Vaše zpráva
  Opiš kód: