Dárkio.cz : tipy na nejlepší dárky
Dobrý večer, je čtvrtek 30. 5. 2024, 20 : 50 Svátek slaví Kamila, zítra Laura
Vybírání dárků je zábava!
Zaregistrujte a už nikdy nezapomenete
na žádné narozeniny či výročí.
Vše vám připomeneme!
darkoviny.cz

Koloběžka | tipy na dárky

Vyberte osobu:
Poznámka:
 
Menší a levnější než kolo, rychlejší než běh.
Škemrá vaše dítě o šlapací kolo, ale vy ho nemáte v panelákovém bytě kam dát? Chtěla by se vaše přítelkyně dopravovat zdravě do práce, ale na dobré silniční kolo nemáte? Řešením může být koloběžka. Levný, jednoduchý a neprávem opomíjený dopravní prostředek.

Při výběru je nejdůležitější rozhodnout se, co od koloběžky čekáte. Pokud má sloužit jako hračka pro dítě, vyberte malou, dětskou koloběžku; za zhruba 1 500 Kč už najdete pěkné kousky. Má-li sloužit cestování dospělého člověka po městě, doporučujeme skládací koloběžku, ceny kvalitních kusů začínají zhruba na 4 000 Kč; výhodou je, že při cestování hromadnou dopravou můžete koloběžku jednoduše secvaknout a nebude o moc větší, než skateboard. Pro ježdění po lese a přírodními cestami se hodí jedině masivní terénní koloběžky se vzorky na pneumatikách, zde se ceny nejlevnějších použitelných modelů pohybují okolo 3 500 Kč.

Rozhodně si koloběžku prohlédněte před nákupem naživo, popř. k tomu pozvěte obdarovaného či obdarovanou - je nutné zjistit, jestli člověku dobře padne do ruky.

Dárek je vhodné doplnit chrániči a přilbou.
Tereza Schuhová
07.06.2009
Odeslat link na tento dárek známemu ...
Váš e-mail:
Vaše jméno:
E-mail příjemce
Předmět zprávy
Vaše zpráva
Celkové hodnocení:
Originalita:
Dostupnost:
Akčnost zážitku:
Oblíbenost: 9683 x přečteno
Cenové pásmo: 1001-5000 Kč
info Hodnocení návštěvníků ( 3 )
... hodnotim ...
   
Diskuse k dárku
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 07.06.2009
Koloběžka
Menší a levnější než kolo, rychlejší než běh. Škemrá vaše dítě o šlapací kolo, ale vy ho nemáte v panelákovém bytě kam dát? Chtěla by se vaše přítelkyně dopravovat zdravě do práce, ale na dobré silniční kolo nemáte? Řešením může být koloběžka. Levný, jednoduchý a neprávem opomíjený dopravní prostředek. ...
Vložení nového příspěvku do diskuse ...
Váš e-mail: Vaše jméno:
Titulek příspěvku
Vaše zpráva
  Opiš kód: