Dárkio.cz : tipy na nejlepší dárky
Dobré odpoledne, je pátek 21. 6. 2024, 13 : 49 Svátek slaví Pavla, zítra Zdeňka
Vybírání dárků je zábava!
Zaregistrujte a už nikdy nezapomenete
na žádné narozeniny či výročí.
Vše vám připomeneme!
darkoviny.cz

Jak vybírat dárky prarodičům?

Vymyslet ty pravé vánoční dárky dá práci. A to i pro babičky a pro dědečky. Naštěstí pro vás máme několik prima tipů, díky kterým bude hračka obstarat celé letošní vánoce. Podívejte se, co udělá prarodičům radost.

1) Fotky vnoučat na prvním místě

Babičky tak rády sledují, jak jejich vnoučátka rostou jako z vody. A snad každá má doma místo plné fotografií, které tu skutečnost dokládají. Pod vánočním stromečkem zkrátka nějaká ta fotka nesmí chybět.

Ale co to letos udělat trochu jinak a místo klasické fotky v rámečku darovat třeba praktický kalendář z rodinných fotek nebo celou fotoknihu, která kromě fotografií bude obsahovat i vtipné popisky?

Podívejte se na další originální fotodárky pro babičky!

2) Ručně vyrobená nádhera

Už když jste byla malá, dokázali dědečkové a babičky ocenit všechny vaše ruční výtvory. I když zrovna nebyly jako od umělce. Zkuste si i teď najít chvilku volného času a něco babičkám vyrobit. Už jste určitě zdatnější než ve svých dětských letech, a tak výrobky mohou být i užitečně. Ušijte chňapku, z hlíny na kruhu vytočte sadu hrníčků nebo s partnerem stlučte krmítko pro ptáky.

3) Luxus? Ano, ale…

Prarodiče často hořekují nad tím, když se pro ně pod stromečkem objeví příliš drahý dárek. Jako kdyby pro ně byla už škoda utrácet například za luxusní hodinky. A při výši dnešních důchodů se není často čemu divit. I tak ale můžete prarodičům věnovat dražší dárek, aniž byste platila za někoho rozhazovačného.

Zakupte jim pobyt v lázních a neváhejte vybrat ani mezi zážitkovými dárky. Kdejaké babičce možná splníte sen tím, když jí necháte vzlétnout v balonu. A který dědeček by dokázal odolat jízdě v hamru?

Vyberte prarodičům ty pravé luxusní dárky!

4) Praktickými dárky nic nezkazíte

Jak už jsme zmínili – důchody nejsou zas tak vysoké, a proto prarodičům uděláte radost i praktickými dárky do domácnosti. Můžete jim pořídit novu mikrovlnku či keramickou pánvičku. A kapitolou sama pro sebe jsou pak doplňky stravy, vitamíny a další volně prodejné léky. Ty jsou většinou příliš drahé, než aby si je důchodci kupovali sami po tuctech. Ale jejich klouby či bolavá záda po nějaké pomoci navíc jen volají.

Vybírejte z praktických dárků pro seniory!

17.12.2013
Odeslat link na tento článek známemu ...
Váš e-mail:
Vaše jméno:
E-mail příjemce
Předmět zprávy
Vaše zpráva
Hodnocení návštěvníků ( 0 )
... hodnotim ...
   
Diskuse k dárku
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 17.12.2013
Jak vybírat dárky prarodičům?
Vymyslet ty pravé vánoční dárky dá práci. A to i pro babičky a pro dědečky. Naštěstí pro vás máme několik prima tipů, díky kterým bude hračka obstarat celé letošní vánoce. Podívejte se, co udělá prarodičům radost. 1) Fotky vnoučat na prvním místě Babičky tak rády sledují, jak jejich vnoučátka rostou jak ...
Vložení nového příspěvku do diskuse ...
Váš e-mail: Vaše jméno:
Titulek příspěvku
Vaše zpráva
  Opiš kód: