Dárkio.cz : tipy na nejlepší dárky
Dobré dopoledne, je pátek 21. 6. 2024, 11 : 49 Svátek slaví Pavla, zítra Zdeňka
Vybírání dárků je zábava!
Zaregistrujte a už nikdy nezapomenete
na žádné narozeniny či výročí.
Vše vám připomeneme!
darkoviny.cz

Jak používat Dárkoviny

Dárkoviny jsou nový přátelský web, který nabízí nezávislé a snadno prohledatelné tipy na dárky všech druhů. Nejzajímavější funkcí je možnost vytvořit si kalendář událostí, jako jsou narozeniny, a dárky při procházení webu snadno přiřazovat jednotlivým oslavencům. Dárkoviny se pak samy zavčas připomenou, a vy můžete dárek koupit ve svém oblíbeném obchodě.

Pro procházení a vyhledávání dárků není samozřejmí zapotřebí žádná registrace. Ta je ale z technických důvodů nutná, pokud chcete, aby za vás Dárkoviny myslely na včasný nákup. Naštěstí to vůbec není složité!

Registrace do služby

Stačí vyplnit několik údajů. Nebojte se, zůstanou všem ostatním uživatelům utajeny.

Přidání osoby

V administraci si pak můžete vkládat blízké osoby, kterým budete dříve či později kupovat dárky. Systém je natolik chytrý, že za vás automaticky dohledá data svátku.

Přiřazení dárku

Při procházení serveru pak můžete dárky přímo z jejich vlastních stránek přiřazovat osobám. V chytrém přehledu pak vždy uvidíte, co jste komu namysleli:

Výpis

28.06.2009
Odeslat link na tento článek známemu ...
Váš e-mail:
Vaše jméno:
E-mail příjemce
Předmět zprávy
Vaše zpráva
Hodnocení návštěvníků ( 0 )
... hodnotim ...
   
Diskuse k dárku
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 28.06.2009
Jak používat Dárkoviny
Dárkoviny jsou nový přátelský web, který nabízí nezávislé a snadno prohledatelné tipy na dárky všech druhů. Nejzajímavější funkcí je možnost vytvořit si kalendář událostí, jako jsou narozeniny, a dárky při procházení webu snadno přiřazovat jednotlivým oslavencům. Dárkoviny se pak samy zavčas připomenou, a vy můžete ...
Vložení nového příspěvku do diskuse ...
Váš e-mail: Vaše jméno:
Titulek příspěvku
Vaše zpráva
  Opiš kód: