Dárkio.cz : tipy na nejlepší dárky
Dobré odpoledne, je pátek 21. 6. 2024, 13 : 06 Svátek slaví Pavla, zítra Zdeňka
Vybírání dárků je zábava!
Zaregistrujte a už nikdy nezapomenete
na žádné narozeniny či výročí.
Vše vám připomeneme!
darkoviny.cz

Fotografie mohou být krásný dárek. Když se jim dá správná podoba!

Myslíte si, že darování fotografie nemůže udělat radost? Připadá vám darování fotografie obyčejné a málo originální? Dárek v podobě fotografie může mít ovšem mnoho netradičních podob, které málokdo zná. Nemusí se jednat pouze o kousek tiskařského papíru, který opravdu nemá takové kouzlo. Dnešní možnosti jsou naštěstí daleko pestřejší a dárky s fotografiemi mohou mít mnoho podob.


Piklio dokáže s fotografiemi zázraky

Pokud chcete dát fotografiím opravdu originální podobu, navštivte stránky piklio.cz. Zde najdete společnost, která se zabývá úpravou fotografií a dokáže dát fotografiím mnoho podob. Obyčejné fotografie může proměnit v krásné knihy, kalendáře, pozvánky, obrazy a mnoho dalších produktů. To vše díky prvotřídní digitální tiskové technologii. Vy sami si můžete vybrat, jakou podobu svým fotografiím dáte. Výběr je pouze na vás a nabídka je opravdu pestrá. 


Fotoknihy jsou v módě

V současnosti se právě fotoknihy stávají velmi vyhledávaným produktem. Zapomeňte na obyčejná alba, ve kterých budou fotky splývat a všechny budou vypadat stejně. Fotoknihy nabízí unikátní možnosti seřazení fotografií tak, jak si zaslouží. Každá fotografie má pro vás odlišný význam a přesně tak si je ve fotoknihách můžete i nastavit. Fotoknihy se staly skvělými dárky pro rodiče, prarodiče i pro přátele a známé. Fotokniha se také může stát i vaší památkou a zvěční tak všechny nezapomenutelné chvíle, které jste zaznamenali na fotoaparát.

 

Tvoření fotoknihy na Piklio.cz zvládne každý

Při práci na většině online portálů, které nabízejí tvorbu fotoknih, musíte pracovat ve speciálním programu. Práce v takových programech bývá obyčejně velmi složitá, vy si musíte stáhnout kompletní program i se všemi přílohami a doplňky. Už to dokáže velmi často od tvorby fotoknihy odradit. Naštěstí při tvorbě fotoknihy na Piklio.cz nic takového nepotřebujete. Celá tvorba fotoknihy probíhá pouze ve třech jednoduchých krocích. Ty zvládnete z pohodlí svého domova a stačí vám pouze základní znalosti práce s počítačem. Systém tvoření fotoknih je přehledný a jednoduchý.

 

Vybírejte, upravujte a vytvářejte podle svého vkusu

Před samotným vytvářením fotoknihy proveďte na stránkách Piklio.cz registraci a přihlaste se. Pak si můžete vybrat formát, jaký bude fotokniha mít. Vybírat můžete z formátů A5 (na výšku i na šířku) nebo z klasického formátu 20x20cm. Pak je pro vás připraven výběr stylu. Vybírat můžete z desítek motivů a barev, které budou vaše fotografie ve fotoknize podkreslovat a zvýrazňovat. Poté přichází na řadu samotný výběr fotografií. Při výběru fotografií a vkládání do fotoknihy můžete fotografie libovolně přesouvat, upravovat nebo k nim dokonce psát text. Každá stránka může mít odlišné formátování přesně podle toho, jaký význam má pro vás daná fotografie a jaké osazení se k ní bude hodit.


U fotokalendáře můžete být vidět po celý rok

Další výrobek z fotografií, který si můžete vytvořit na Piklio.cz, je fotokalendář. Fotokalendář má jednu velkou výhodu. Vydrží na daném místě po celý rok a fotografie se budou každý měsíc měnit. I proto můžete při výběru fotek do fotokalendáře volit takové, které jsou příhodné pro dané roční období. V únoru může být vidět vaše fotka na zasněžených pláních a v červenci zase na plážích písečných. I u kalendářů můžete volit různé motivy a styly.

 

Krásné fotky se mohou stát plakátem nebo pozvánkou

Máte ve svém fotoaparátu fotku, která pro vás hodně znamená a chcete jí mít stále na očích? Není nic jednoduššího, než z ní udělat krásný plakát. I tuto možnost nabízí Piklio.cz. A nabídka pořád nekončí. Můžete vybírat například fotoplátna, fotopřání a mnoho dalších podob vašich fotografií, kterými jistě uděláte radost sobě i obdarovaným osobám.

 

Stačí si vybrat na www.piklio.cz

30.05.2013
Odeslat link na tento článek známemu ...
Váš e-mail:
Vaše jméno:
E-mail příjemce
Předmět zprávy
Vaše zpráva
Hodnocení návštěvníků ( 0 )
... hodnotim ...
   
Diskuse k dárku
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 30.05.2013
Fotografie mohou být krásný dárek. Když se jim dá správná podoba!
Myslíte si, že darování fotografie nemůže udělat radost? Připadá vám darování fotografie obyčejné a málo originální? Dárek v podobě fotografie může mít ovšem mnoho netradičních podob, které málokdo zná. Nemusí se jednat pouze o kousek tiskařského papíru, který opravdu nemá takové kouzlo. Dnešní možnosti jsou naštěstí d ...
Vložení nového příspěvku do diskuse ...
Váš e-mail: Vaše jméno:
Titulek příspěvku
Vaše zpráva
  Opiš kód: