Dárkio.cz : tipy na nejlepší dárky
Dobré poledne, je pátek 21. 6. 2024, 12 : 47 Svátek slaví Pavla, zítra Zdeňka
Vybírání dárků je zábava!
Zaregistrujte a už nikdy nezapomenete
na žádné narozeniny či výročí.
Vše vám připomeneme!
darkoviny.cz

Dárky pro rodiče: 7 tipů, co rodiče skutečně ocení

Při výběru dárků pro rodiče člověk často narazí na skutečnost, že rodiče už vše potřebné mají a co nemají, to si mohou koupit. Je proto potřeba jako dárek pro ně vybrat nějakou zbytečnost, která však nebude hloupá a nesmyslná. Následující tipy můžete uplatnit i při výběru dárku např. pro vzdálenější příbuzné, které vlastně příliš neznáte a něco speciálnějšího proto vybrat nedokážete, ale u kterých nechcete situaci řešit obligátní bonboniérou.

  • Toaletní papír se sudoku - Místo čtení novin si potrápit mozkové závity? I tak lze využít čas strávený na toaletě.
  • Měnící se hrnek - Léty zažitá rutina při pití ranního šálku čaje či kávy se ozvláštní tímto hrnkem. Ten, kterému tento hrnek darujete, si na vás vzpomene každé ráno a to už stojí za zvážení.
  • Rádio do koupelny - Spousta lidí si ve sprše zpívá. Co takhle místo toho raději hudbu ve sprše poslouchat? S tímto speciálním rádiem, žádný problém!
  • Prstenový otvírák lahví - Stejně jako zapalovače, i otevíráky se často ztrácejí, aby se našly vždy až ve chvíli, kdy už je nikdo zrovna akutně nepotřebuje. Mít ale otevírák stále při sobě a dokonce ve formě slušivé prstenu? Geniální nápad.
  • Chladící půllitr - S tímto unikátním půllitrem se obdarovaný již nikdy nebude muset bát, že mu zteplá pivo. Koho by taková vyhlídka netěšila?
  • Řetězový držák na víno - Jsou vaši rodiče spíše na víno? Pak jistě ocení tento vtipný designový bytový doplněk.
  • Kašlající popelník - Ideální dárek pro všechny kuřáky, kteří již léta chtějí se svým zlozvykem skončit, ale nemají k tomu dostatek vůle. Tento popelník jim možná alespoň částečně pomůže.


Kde tyto dárky seženete:

Náramně vychytaný e-shop s dárky a gadgets
29.11.2011
Odeslat link na tento článek známemu ...
Váš e-mail:
Vaše jméno:
E-mail příjemce
Předmět zprávy
Vaše zpráva
Hodnocení návštěvníků ( 0 )
... hodnotim ...
   
Diskuse k dárku
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 29.11.2011
Dárky pro rodiče: 7 tipů, co rodiče skutečně ocení
Při výběru dárků pro rodiče člověk často narazí na skutečnost, že rodiče už vše potřebné mají a co nemají, to si mohou koupit. Je proto potřeba jako dárek pro ně vybrat nějakou zbytečnost, která však nebude hloupá a nesmyslná. Následující tipy můžete uplatnit i při výběru dárku např. pro vzdálenější příbuzné, které vla ...
Vložení nového příspěvku do diskuse ...
Váš e-mail: Vaše jméno:
Titulek příspěvku
Vaše zpráva
  Opiš kód: