Dárkio.cz : tipy na nejlepší dárky
Dobré dopoledne, je pondělí 26. 2. 2024, 9 : 16 Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír
Vybírání dárků je zábava!
Zaregistrujte a už nikdy nezapomenete
na žádné narozeniny či výročí.
Vše vám připomeneme!
darkoviny.cz

Dárky pro cestovatele a dobrodruhy…

Máte ve svém okolí dobrodruha, cestovatele neposedu, který nevydrží dlouho na jednom místě? Lámete si hlavu s tím, jaký mu pořídit vánoční dárek? Máme pro Vás tipy na dárky, které hledáte.

Dárky do přírody

Na výpravě za dobrodružstvím nesmí chybět pořádný spacák do každého počasí a odolný stan. Víme, kde seženete obojí, a to za prima ceny. Spacáky tu pořídíte od 350 Kč a vybrat si můžete letní, zimní nebo třísezonní – celoroční spacáky. Cena stanů se pohybuje od několika set korun za jednodušší stany až po tisíce a desetitisíce korun za perfektně vybavené expediční stany. Výběr je opravdu veliký, ale nemusíte se bát. Na Obchody24.cz jsou všechny stany detailně popsané a opatřené fotografiemi. Pokud budete mít i přesto jakékoli otázky, rádi Vám poradí. Stany a spacáky jsou pro cestovatele skutečně dokonalým dárkem.

Praktické dárky pro každý den

Možná budete překvapeni, ale naším dalším tipem jsou ponožky. Ano, ponožky – měkký a ryze praktický dárek. Ne, nezbláznili jsme se. Tyhle ponožky nejsou totiž jen obyčejné ponožky. Jsou funkční a cool. Když si uvědomíte, jak jsou nohy každého dobrodruha neposedné, určitě Vám bude jasné, jak je důležité, aby byly v pohodlí a pořád pěkně v teple.

Náš TIP: Funkční značkové ponožky z obchodu Templestore.cz – ponožky totiž nemusejí vždy vypadat jako „nuda v Brně“.

Na výšlap i do města se bude každému cestovateli hodit pořádný batoh. Znáte ty od značky Burton? Batohy Burton jsou moderní, s jednoduchými liniemi a praktickými kapsami. Všechno je tam, kde má být. Z nápaditých designů si jistě vyberete. Můžete si být jistí, že s batohy Burton věnujete opravdovou kvalitu, která vydrží.

Hurá na kolo!

Znáte lepší a hodnotnější dárek pro vášnivého cyklistu než jízdní kolo? Zapátrali jsme v trendech a máme pro Vás tip ‒ horská kola Specialized. Tato kola jsou stabilně na špičce co do jízdních vlastností, kvality komponent i použitých technologií. Chápeme ovšem, že horské kolo není nejlevnější záležitostí, a proto pro Vás máme alternativu. Cyklistické batohy jsou přizpůsobeny jízdě na kole a většinou jsou vybaveny picími vaky. Samozřejmě, že i na kolo si můžete vzít běžný batoh. Ty cyklistické ale dobře sedí na zádech a jsou proto vhodné i na dlouhé cesty.

11.12.2012
Odeslat link na tento článek známemu ...
Váš e-mail:
Vaše jméno:
E-mail příjemce
Předmět zprávy
Vaše zpráva
Hodnocení návštěvníků ( 0 )
... hodnotim ...
   
Diskuse k dárku
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 11.12.2012
Dárky pro cestovatele a dobrodruhy…
Máte ve svém okolí dobrodruha, cestovatele neposedu, který nevydrží dlouho na jednom místě? Lámete si hlavu s tím, jaký mu pořídit vánoční dárek? Máme pro Vás tipy na dárky, které hledáte. Dárky do přírody Na výpravě za dobrodružstvím nesmí chybět pořádný spacák do každého počasí a odolný stan. Víme, kde seženete ob ...
Vložení nového příspěvku do diskuse ...
Váš e-mail: Vaše jméno:
Titulek příspěvku
Vaše zpráva
  Opiš kód: