Dárkio.cz : tipy na nejlepší dárky
Dobré odpoledne, je pátek 21. 6. 2024, 13 : 41 Svátek slaví Pavla, zítra Zdeňka
Vybírání dárků je zábava!
Zaregistrujte a už nikdy nezapomenete
na žádné narozeniny či výročí.
Vše vám připomeneme!
darkoviny.cz

Dárky, které v běžném obchodě neseženete

Existují věcí, které v obchodních domech nekoupíte. Přesto, či spíše právě proto, se jedná o jedinečné dárky, které budoucí obdarovaný zaručeně ještě nedostal. Přinášíme 10 tipů na dárky, na které byste při procházce obchodním domem jen těžko narazili a kterými obdarovaného zaručeně překvapíte.

  • Mravenčí akvárium - Kočku ani psa obdarovaný nechce a rybičky ho už nudí? Pořiďte mu akvárium se speciálními mravenci. Něco takového ještě neviděl!
  • Nabíječka mobilu na baterky - Kdo často cestuje a nemá vždy po ruce elektrickou zásuvku ocení tento dárek jako nikdo jiný.
  • Obří kalkulačka - Velká tlačítka a přehledný display ocení nejen lidé se špatným zrakem, ale i všichni milovníci neotřelých designových řešení.
  • Létající budík - Ideální dárek pro všechny notorické spáče, kteří sice veřejně přiznávají, že by chtěli dříve vstávat, ale nezvládají to. Tento budík je donutí.
  • Hudební polštář - Pro všechny, kdo bez hudby neusnou. Již žádné dráty v posteli, ani přilehnutý MP3 přehrávač pod dekou.
  • Inverzní hodiny - Netradiční interiérový doplněk, který zaujme naprosto každého.
  • Matematické hodiny - Kdyby se vám inverzní hodiny zdály málo zajímavé, zkuste hodiny matematické. Rozeznávat podle nich čas ale raději své děti neučte.
  • Elektrické svítící tričko - Být součástí uniformního šedivého davu? S tímto tričkem nikdy!
  • USB ohřívač nápojů - USB periferií lze najít dnes již nepřeberné množství, ale tato je výjimečná svým praktickým využitím. Ocení ji každý, kdo prosedí většinu pracovní doby u počítače.
  • Alkoholové piškvorky - Klasická hra a alkohol? Spolehlivá kombinace zaručující výtečnou zábavu.


Kde tyto dárky seženete:

Náramně vychytaný e-shop s dárky a gadgets
29.11.2011
Odeslat link na tento článek známemu ...
Váš e-mail:
Vaše jméno:
E-mail příjemce
Předmět zprávy
Vaše zpráva
Hodnocení návštěvníků ( 0 )
... hodnotim ...
   
Diskuse k dárku
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 29.11.2011
Dárky, které v běžném obchodě neseženete
Existují věcí, které v obchodních domech nekoupíte. Přesto, či spíše právě proto, se jedná o jedinečné dárky, které budoucí obdarovaný zaručeně ještě nedostal. Přinášíme 10 tipů na dárky, na které byste při procházce obchodním domem jen těžko narazili a kterými obdarovaného zaručeně překvapíte. ...
Vložení nového příspěvku do diskuse ...
Váš e-mail: Vaše jméno:
Titulek příspěvku
Vaše zpráva
  Opiš kód: