Dárkio.cz : tipy na nejlepší dárky
Dobré poledne, je pátek 21. 6. 2024, 12 : 20 Svátek slaví Pavla, zítra Zdeňka
Vybírání dárků je zábava!
Zaregistrujte a už nikdy nezapomenete
na žádné narozeniny či výročí.
Vše vám připomeneme!
darkoviny.cz

Dárky, které si opravdu užijete!

Za chvíli jsou tu. Provoní celý byt, stmelí rodinu dohromady a tomu, kdo nezlobil, nadělí plno krásných dárků. Řeč je o Vánocích. Samo se nic nestane. Cukroví bude muset někdo upéct, stromeček ustrojit a před výběrem dárků hlavu také neschováte.

Můžete strávit hodiny v nákupních centrech a čekat na originální nápad, čím obdarovat Vaše blízké. Jde to ale ještě jinak! Protože „Co jsi snědl a zažil, to Ti nikdy nikdo nevezme“, budeme vybírat ze zážitků.  

 

Pánové ocení příležitost usednout za volant Hummeru či Land Roveru s možností prověřit jejich offroadové vlastnosti. Oba modely slibují nevšední zážitek. Kdo si libuje ve sporťácích, může se posadit rovnou za volant Porsche Boxster. Pod kapotou 217 koní a zrychlení z 0 na 100km/h za 7 sekund. To bude jízda!

 

Fantastické prožitky darujete zážitky ve vzduchu. Například Pilotem na zkoušku, kdy se stanete 2. pilotem a zkusíte si, jestli máte pro pilotování talent, je jedinečný zážitek pro každého milovníka létání. A pořádný adrenalin? To Vám zaručí určitě akrobatický let.  Pokud se Vám nechce do vzduchu a toužíte zkusit pocity pilotů velkých letadel, neváhejte a zkuste simulátor Boeing 737 nové generace. Zážitek stojí za to!

 

Vánočním dárkem, kterým žena u muže zaboduje, je decentní akt. Romantický netradiční dárek a krásná památka do soukromého alba.

 

Muži bývají při výběru dárku většinou bezradní.  Doporučujeme nachystat jako dárek masáž či péči o vzhled, tělo a vizáž. Takové zážitky přivítá každá žena. Zabalte ji do kokosu či medu, uvolněte její organismus lávovými kameny, mořskými mušlemi či smyslnými doteky peří při lechtivé tantra masáži. Mezi nejoblíbenější a nejprodávanější zážitky pro ženy patří milionový den pro ženy, škola líčení či změna image.

 

Co s dárkem pro rodiče? Dopřejte jim zážitek, který si vychutnají společně. Vyhlídkový let pro dva jim určitě udělá radost. Velmi speciálním dárkem je luxusní thajská masáž pro dvě osoby zakončená tříchodovým obědem či večeří. Milovníci vína ocení gurmánský večer s víny režiséra a vyhlášeného vinaře F. F. Coppoly, romantika jak se patří je k mání při plavbě historickou jachtou z 30. let.

 

Pokud vánoční dárky chcete pojmout jako recesi, určitě vyberte zážitky jako hospodský na zkoušku, jízda kombajnem, traktorem, či pro kamarády Travesti večírek. Rozhodně se nudit nebudou!

 

Pokud si nevíte rady, tipy na vánoční dárky naleznete na našich stránkách www.dejtonej.cz . Určitě vyberete, máme zážitek pro každého z Vás!

Veselé Vánoce přeje tým DejToNej

04.11.2010
Odeslat link na tento článek známemu ...
Váš e-mail:
Vaše jméno:
E-mail příjemce
Předmět zprávy
Vaše zpráva
Hodnocení návštěvníků ( 0 )
... hodnotim ...
   
Diskuse k dárku
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 04.11.2010
Dárky, které si opravdu užijete!
Za chvíli jsou tu. Provoní celý byt, stmelí rodinu dohromady a tomu, kdo nezlobil, nadělí plno krásných dárků. Řeč je o Vánocích. Samo se nic nestane. Cukroví bude muset někdo upéct, stromeček ustrojit a před výběrem dárků hlavu také neschováte. Můžete strávit hodiny v nákupních centrech a čekat na originální n ...
Vložení nového příspěvku do diskuse ...
Váš e-mail: Vaše jméno:
Titulek příspěvku
Vaše zpráva
  Opiš kód: