Dárkio.cz : tipy na nejlepší dárky
Dobré odpoledne, je pátek 21. 6. 2024, 13 : 46 Svátek slaví Pavla, zítra Zdeňka
Vybírání dárků je zábava!
Zaregistrujte a už nikdy nezapomenete
na žádné narozeniny či výročí.
Vše vám připomeneme!
darkoviny.cz

Co dát homosexuálům jako svatební dar?

Dar k registraci gayů nebo lesbiček je v posledních letech hlavolamem pro stále větší část českých rodin. Dárkoviny ale mají řešení.


"Mám naštěstí osvícené příbuzné, takže když jsme před dvěma lety šli s přítelem na radnici, všichni věděli, že budeme mít stejné potřeby, jako každá mladá rodina," říká sedmadvacetiletý Aleš z Brna. "Stěhovali jsme se z podnájmu poprvé do samostatného, ale nezařízeného bytu, takže jsme potřebovali všechny možné domácí spotřebiče."


Stejně jako heterosexuální pár, i homosexuální novomanželé ocení toustovač, kávovar, pánev na bifteky, pingpongový stůl (pokud žijí v domě), tažin pro přípravu orientálních jídel anebo dekorativní vějíř.


I gayové a lesby vyrážejí na svatební cesty. Ty podle tradice u heterosexuálních párů platí rodiče ženicha. U sňatků osob stejného pohlaví je to tedy na domluvě. Doporučujeme výlet do Berlína, svobodomyslného a tolerantního města plného zábavy.


Stejně tak je to s placením oslavy, výslužek, obřadu a dalších náležitostí - čí rodina to bude platit, to se musí otevřeně a dopředu vyjasnit, tradice nepomůžou.


Pokud nemáte ve svém okolí žádné gaye a osud vás povolal na registrační obřad vzdálené sestřenice, pamatujte na to, že tato menšina neodpovídá obrazu, jakým je prezentována v pornografii nebo některých médiích. Určitě se našly i takové obřady, kde chtěl bodrý příbuzný nebo kamarád rozveselit novomanžele nejapným darem, jako je kožená bunda pro teplého ženicha nebo vibrátor pro některou z nevěst. Chraň vás ruka páně klesnout do takového nevkusu!


27.02.2011
Odeslat link na tento článek známemu ...
Váš e-mail:
Vaše jméno:
E-mail příjemce
Předmět zprávy
Vaše zpráva
Hodnocení návštěvníků ( 0 )
... hodnotim ...
   
Diskuse k dárku
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 27.02.2011
Co dát homosexuálům jako svatební dar?
Dar k registraci gayů nebo lesbiček je v posledních letech hlavolamem pro stále větší část českých rodin. Dárkoviny ale mají řešení. "Mám naštěstí osvícené příbuzné, takže když jsme před dvěma lety šli s přítelem na radnici, všichni věděli, že budeme mít stejné potřeby, jako každá mladá r ...
Vložení nového příspěvku do diskuse ...
Váš e-mail: Vaše jméno:
Titulek příspěvku
Vaše zpráva
  Opiš kód: