Dárkio.cz : tipy na nejlepší dárky
Dobré poledne, je pátek 21. 6. 2024, 12 : 07 Svátek slaví Pavla, zítra Zdeňka
Vybírání dárků je zábava!
Zaregistrujte a už nikdy nezapomenete
na žádné narozeniny či výročí.
Vše vám připomeneme!
darkoviny.cz

Chcete vlastní internetový obchod zdarma?

Obchodování na internetu nemusí být jen o velké počáteční investici do funkčního a profesionálního internetového obchodu. Aktuální novinkou je možnost zřídit si e-shop během několika málo minut zdarma; a k tomu ještě využít možnosti zprostředkované podpory prodeje.
Veškeré výše zmíněné služby vám nabízí nový internetový server Krámky.cz. Krámky.cz jsou nová, unikátní prodejní platforma, která je svými funkcemi i nabídkou na českém trhu ojedinělá. Svým návštěvníkům nabízí nejen možnost zdarma inzerovat a prodávat své zboží, ale také si v několika málo krocích založit vlastní internetový obchod. To ale není ani zdaleka vše.
 

Co Krámky nabízí?

Jednorázový prodej nového i starého zboží
Máte doma starý počítač, ledničku či jiné zboží? Krámky.cz vám umožňují veškeré tyto předměty zdarma nabídnout ostatním uživatelům. Dostali jste pod stromeček nový dárek, který byste chtěli prodat? Také pro něj se u nás najde místo.
 

Internetový obchod (krámek) zdarma
Podnikat na Krámky.cz může skutečně každý. Krámky.cz vám v několika krocích umožní jednoduše vytvořit si vlastní internetový obchod, který ponese vámi vybraný název a bude k dispozici pod samostatnou doménou www.kramky.cz/nazevobchodu. Je nabitý funkcemi, jednoduše se ovládá a je neustále vylepšován k plné spokojenosti všech uživatelů

Prodávejte efektivně

Krámky.cz se také starají o úspěšnost vašeho prodeje! Každé zboží vložené uživateli, ať už jde o jednorázové prodejce nebo majitele vlastních krámků, je vždy nabízeno na centrální doméně Krámky.cz všem návštěvníkům webu. Díky tomu prodejci osloví desítky tisíc návštěvníků měsíčně! Zvýšit šanci, že dojde k prodeji zboží, je mimo to možné pomocí zvýraznění zboží nebo i celého obchodu.

 
Více informací o projektu najdete pod tímto odkazem.
19.08.2009
Odeslat link na tento článek známemu ...
Váš e-mail:
Vaše jméno:
E-mail příjemce
Předmět zprávy
Vaše zpráva
Hodnocení návštěvníků ( 1 )
... hodnotim ...
   
Diskuse k dárku
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 19.08.2009
Chcete vlastní internetový obchod zdarma?
Obchodování na internetu nemusí být jen o velké počáteční investici do funkčního a profesionálního internetového obchodu. Aktuální novinkou je možnost zřídit si e-shop během několika málo minut zdarma; a k tomu ještě využít možnosti zprostředkované podpory prodeje. Veškeré výše zmíněné služby vám nabízí ...
Vložení nového příspěvku do diskuse ...
Váš e-mail: Vaše jméno:
Titulek příspěvku
Vaše zpráva
  Opiš kód: