Dárkio.cz : tipy na nejlepší dárky
Dobré poledne, je pátek 21. 6. 2024, 12 : 43 Svátek slaví Pavla, zítra Zdeňka
Vybírání dárků je zábava!
Zaregistrujte a už nikdy nezapomenete
na žádné narozeniny či výročí.
Vše vám připomeneme!
darkoviny.cz

Belgická čokoláda

Vychutnejte si lahodnou belgickou čokoládu nebo pralinky ve chvílích pohody a uvolněné atmosféry se svými blízkými, přáteli či rodinou. Tento klasický, ale přesto originální a jedinečný dárek zaručeně potěší i toho největšího labužníka a znalce výtečných čokoládových dobrot. Přesvědčte se sami a vyzkoušejte! 

Čokoláda je tradiční dárek k mnoha příležitostem v průběhu roku, většinou má ale jen podobu tuctové bonboniéry. Pokud chcete darovat takovou čokoládu, na kterou bude obdarovaný ještě dlouho vzpomínat, je belgická čokoláda přesně tím, co hledáte.


Belgická čokoláda je velmi proslulá čokoláda a považována za jednu z nejlepších na světě. Pro svou delikátní chuť patří mezi nejjemnější čokolády na světě. Kromě neodolatelné chuti obsahuje i vysoký podíl kakaa, které pozitivně působí na naše zdraví, a to proto, že obsahuje široké spektrum vitamínů, minerálů a antioxidantů.


Výroba této lahodné čokolády se začala ve velkém rozvíjet v 80. letech 19. století. Výrobci belgické čokolády si své originální recepty, které jsou velmi střeženým rodinným tajemstvím, předávají z generace na generaci. Belgické čokoládové bonbóny zvané pralinky se tradičně plní jedinečnými krémy nejrůznějších příchutí, oříšky či velmi kvalitní tmavou čokoládou.


S potěšením Vám představujeme exkluzivní kolekci jedné z nejznámějších – belgická čokoláda a pralinky značky EMOTI. Tato mimořádná kolekce čokoládových pochoutek je vyrobena z vysoce aromatických čokoládových bobů a dalších prvotřídních surovin, díky kterým se stává naprosto jedinečnou a neodolatelnou. Belgické bonboniéry a bonbóny EMOTI vynikají svou nezaměnitelnou chutí a prvotřídní kvalitou, díky které spolehlivě uspokojí chuťové pohárky i toho největšího labužníka. Pralinky se dodávají s různou náplní a příchutí nugátu, pistácií, marcipánu, rumu či kokosu. Delikátní chuť poctivé čokolády se Vám bude lahodně rozplývat na jazyku. Bohatý sortiment čokolády EMOTI, její lahodná chuť a exkluzivní balení zajisté okouzlí Vaše kolegy, obchodní partnery i Vaše nejbližší. V současné době a v blízké budoucnosti, kdy nastane čas sváteční, máte jedinečnou možnost snadno vyjádřit svou náklonnost, lásku, přátelství, útěchu či radost pomocí exkluzivní pralinky, čokolády, ale i krásné dárkové balíčky EMOTI.


Tento klasický, ale přesto originální a jedinečný dárek zaručeně potěší i toho největšího labužníka a znalce výtečných čokoládových dobrot. Přesvědčte se sami a vyzkoušejte!

 

09.11.2009
Odeslat link na tento článek známemu ...
Váš e-mail:
Vaše jméno:
E-mail příjemce
Předmět zprávy
Vaše zpráva
Hodnocení návštěvníků ( 0 )
... hodnotim ...
   
Diskuse k dárku
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 09.11.2009
Belgická čokoláda
Vychutnejte si lahodnou belgickou čokoládu nebo pralinky ve chvílích pohody a uvolněné atmosféry se svými blízkými, přáteli či rodinou. Tento klasický, ale přesto originální a jedinečný dárek zaručeně potěší i toho největšího labužníka a znalce výtečných čokoládových dobrot. Přesvědčte se sami a vyzkoušejte!  ...
Vložení nového příspěvku do diskuse ...
Váš e-mail: Vaše jméno:
Titulek příspěvku
Vaše zpráva
  Opiš kód: