Dárkio.cz : tipy na nejlepší dárky
Dobré dopoledne, je pátek 21. 6. 2024, 11 : 55 Svátek slaví Pavla, zítra Zdeňka
Vybírání dárků je zábava!
Zaregistrujte a už nikdy nezapomenete
na žádné narozeniny či výročí.
Vše vám připomeneme!
darkoviny.cz

All inclusive vstupenka na festival FOR FISHING potěší pod stromečkem každého rybáře!

Ideální tip na vánoční dárek pro všechny náruživé rybáře připravili pořadatelé festivalu FOR FISHING. Vstupenka all inclusive zahrnuje vstupné na všechny dny festivalu FOR FISHING a na 1. rybářský bál s korunovací vítězky soutěže Miss Sympatie, s účastí patrona festivalu Rudolfa Hrušínského a rautu plného rybích specialit.


První ročník festivalu FOR FISHING nabídne nejen představení novinek a širokého sortimentu rybářských potřeb, ale upoutá kvalitním a pestrým doprovodným programem. Patronem festivalu se stal Rudolf Hrušínský, herec a vášnivý rybář. Jak říká ředitel veletrhu Martin Chmelík: Věříme, že se festivalem stane svátkem nás všech „tichých bláznů“ a že hosté a všichni návštěvníci budou s tímto symbolickým zahájením rybářské sezóny 2010 spokojeni.


Je opravdu se na co těšit. Připraveny jsou odborné semináře, přednášky i audiovizuální programy jak pro odborníky, tak pro širokou veřejnost. Svoji přednášku zde uskuteční například Volker Dapoz z Německa, rybářský průvodce a jeden z nejlepších světových rybářů v oblasti mořského rybolovu a další ikony světového rybolovu z Kanady, Malediv, Finska, Švédska i Norska. Chybět nebudu ani přední ikony českého rybolovu.
Premiéru bude mít na festivalu vyhlášení nejlepších sportovců Českého rybářského svazu. Vyhlášení je významnou událostí, při které jsou oceňováni dva nejlepší sportovci z rybolovné techniky a sportovci, kteří závodí v lovu ryb na umělou mušku, na plavanou a přívlačí, na domácích a mezinárodních závodech. Sportovci budou za své zásluhy odměněni čestným diplomem „Sportovec roku“ a věcnými cenami. Vyhlášení se zúčastní všichni úspěšní medailisté z mistrovství světa a Evropy, dále významné osobnosti rybářského sportu, zástupci sponzorů a další hosté. Setkáte se zde s těmi nejlepšími z nejlepších – mistry světa či Evropy, dozvíte se plno zajímavých informací ze světa sportovního rybolovu ČRS.


Mlsné jazýčky potěší gastronomická show „Víno a ryby“, kde vás firma Michala Kočana – MIKO pozve na degustaci českých a moravských vín a chutné pokrmy z ryb.
Součástí festivalu FOR FISHING 2010 je soutěž MISS SYMPATIE FOR FISHING 2010. Do soutěže se zapojilo 76 soutěžících. Hlavním cílem soutěže je popularizace rybolovu u dívek, slečen, babiček i manželek. Pokud bude na březích našich vod stále více rybářek, budeme tím velice potěšeni. Porota již vybrala dvanáct finalistek, které od 22.12. naleznete na webových stránkách festivalu. Od tohoto data se do soutěže může zapojit i veřejnost, která v hlasování MISS SYMPATIE 2010 rozhodne o její vítězce. Korunovace vítězky proběhne 30. 1. 2009 na 1. rybářském bále, který je součástí festivalu FOR FISHING.


Více informací o festivalu najdete na www.for-fishing.cz.

20.12.2009
Odeslat link na tento článek známemu ...
Váš e-mail:
Vaše jméno:
E-mail příjemce
Předmět zprávy
Vaše zpráva
Hodnocení návštěvníků ( 0 )
... hodnotim ...
   
Diskuse k dárku
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 20.12.2009
All inclusive vstupenka na festival FOR FISHING potěší pod stromečkem každého rybáře!
Ideální tip na vánoční dárek pro všechny náruživé rybáře připravili pořadatelé festivalu FOR FISHING. Vstupenka all inclusive zahrnuje vstupné na všechny dny festivalu FOR FISHING a na 1. rybářský bál s korunovací vítězky soutěže Miss Sympatie, s účastí patrona festivalu Rudolfa Hrušínského a rautu plného rybích specia ...
Vložení nového příspěvku do diskuse ...
Váš e-mail: Vaše jméno:
Titulek příspěvku
Vaše zpráva
  Opiš kód: