Dárkio.cz : tipy na nejlepší dárky
Dobré odpoledne, je pátek 21. 6. 2024, 13 : 10 Svátek slaví Pavla, zítra Zdeňka
Vybírání dárků je zábava!
Zaregistrujte a už nikdy nezapomenete
na žádné narozeniny či výročí.
Vše vám připomeneme!
darkoviny.cz

Adrenalinové vánoční dárky

Adrenalinový dárek nemusí být jen obligátní let balonem nebo bungee jumping.


Připravili jsme pro vás několik tipů na adrenalinové dárky, které můžete někomu věnovat k vánocům, pokud chcete darovat něco skutečně nevšedního.

Kurz přežití – praktických dovedností není nikdy dost. Až se s obdarovaný někdy v budoucnu ocitne po pádu letadla sám uprostřed pustiny, ještě vám poděkuje :)

Aquazorbing čili chůze po vodě.. Aquazorb není tak akční jako klasický zorbing, ale je stejně zábavný a navíc se při něm ještě nikdo nikdy nezabil :)

Mushing – osedlejte psí spřežení a vydejte se napříč Krkonošemi na několikahodinový výlet pod dohledem zkušeného instruktora. Rozhodně neobvyklý adrenalinový dárek, na který se jen tak nezapomíná.

Poukaz na paintball – pokud jste si jako malí hráli na vojáky, proč si to nezopakovat.. Paintball je úžasně návyková zábava. Odhoďte alespoň na chvíli všechny starosti běžného života a soustřeďte se jen na boj.

Svezení sporťákem – jízda v nadupaném sporťáku po uzavřeném závodním okruhu je dárek, který ocení snad každý muž. Tento zážitek nabízí spousta agentur v různých variacích. Většina vás posadí na místo spolujezdce vedle zkušeného profesionálního řidiče, některé vám však auto dokonce zapůjčí.

Stav beztíže – na závěr něco dražšího.. Tento zážitek vás vyjde na několik desítek tisíc, ale budete na něj vzpomínat do konce života. Ve speciálně manévrujícím letadle prožijete skutečný stav beztíže, jaký můžete jinak zažít pouze ve vesmíru.


Pokud vás z našich tipů na adrenalinové dárky nic neoslovilo, zkusto si projít kompletní katalog našich tipů na dárky.

28.11.2009
Odeslat link na tento článek známemu ...
Váš e-mail:
Vaše jméno:
E-mail příjemce
Předmět zprávy
Vaše zpráva
Hodnocení návštěvníků ( 0 )
... hodnotim ...
   
Diskuse k dárku
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 28.11.2009
Adrenalinové vánoční dárky
Adrenalinový dárek nemusí být jen obligátní let balonem nebo bungee jumping. Připravili jsme pro vás několik tipů na adrenalinové dárky, které můžete někomu věnovat k vánocům, pokud chcete darovat něco skutečně nevšedního. Kurz přežití – pr ...
Vložení nového příspěvku do diskuse ...
Váš e-mail: Vaše jméno:
Titulek příspěvku
Vaše zpráva
  Opiš kód: