Dárkio.cz : tipy na nejlepší dárky
Dobré poledne, je pátek 21. 6. 2024, 12 : 13 Svátek slaví Pavla, zítra Zdeňka
Vybírání dárků je zábava!
Zaregistrujte a už nikdy nezapomenete
na žádné narozeniny či výročí.
Vše vám připomeneme!
darkoviny.cz

6 netuctových USB dárků

Již jsme si zvykli, že USB neslouží výhradně pro připojování funkčních počítačových periferií, jako je myš, klávesnice nebo externí paměť. Byla jen otázka času, kdy designéři užijí USB i mnohem kreativnějším způsobem. Přinášíme tipy na nápadité a neokoukané USB dárky.

  • USB ohřívač nápojů – Pro někoho, kdo sedí celý den u počítače a pije jedno kafe za druhým, není větší otravy, než zjištění, že jeho nápoj je opět studený a nedá se pít. S USB ohřívačem si udrží nápoj potřebnou teplotu třeba hodinu.
  • USB mikroskop – Umožňuje vyfotit si detail zkoumaného předmětu. Většího praktického užití tento gadget pro většinu lidí pravděpodobně nemá, ale jako netradiční dárek pro děti rozhodně alespoň na nějaký čas uspěje.
  • USB lampička – Každý, kdo pracuje s počítačem dlouho do noci, potvrdí, že pracovat na PC v úplné tmě není pro oči zrovna ideální. Z monitoru po čase bolí oči, na klávesnici není pořádně vidět.. Ale rozsvěcet velké světlo z nějakého důvodu nechcete nebo nemůžete. USB lampička tento problém hravě vyřeší. Jen zapojíte do USB portu a hned máte k dispozici tlumený proud světla, který je ideální pro práci.
  • USB ohřívač noh – Zvlášť zimomřivým uživatelům počítačů tento USB gadget může výrazně zpříjemnit pracovní dobu. Jednoduchý návlek, do kterého strčíte nohy, se zapojí kabelem do USB portu a začne hřát. Jednoduchý princip, geniální dárek.
  • USB lednička - Tato malá lednička je napájena přes USB port počítače a udržuje teplotu na 8 stupních Celsia. Během pěti minut bude plechovka piva nebo coly vychlazena tak akorát a i v parném letním dni tak bude studený nápoj stále po ruce.
  • USB větráček – Dalším pomocníkem pro horké letní dny je USB větrák. Jakkoli se to nezdá, tento gadget umí udělat v místnosti pořádný průvan. Samozřejmě záleží na konkrétní konstrukci a modelu, ale větráčky s průměrem 10 centimetrů, které udělají až 2000 otáček za minutu, vás již dovedou opravdu osvěžit.

29.03.2011
Odeslat link na tento článek známemu ...
Váš e-mail:
Vaše jméno:
E-mail příjemce
Předmět zprávy
Vaše zpráva
Hodnocení návštěvníků ( 0 )
... hodnotim ...
   
Diskuse k dárku
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 29.03.2011
6 netuctových USB dárků
Již jsme si zvykli, že USB neslouží výhradně pro připojování funkčních počítačových periferií, jako je myš, klávesnice nebo externí paměť. Byla jen otázka času, kdy designéři užijí USB i mnohem kreativnějším způsobem. Přinášíme tipy na nápadité a neokoukané USB dárky. USB ohřívač nápojů – Pro ...
Vložení nového příspěvku do diskuse ...
Váš e-mail: Vaše jméno:
Titulek příspěvku
Vaše zpráva
  Opiš kód: