Dárkio.cz : tipy na nejlepší dárky
Dobré poledne, je pátek 21. 6. 2024, 12 : 29 Svátek slaví Pavla, zítra Zdeňka
Vybírání dárků je zábava!
Zaregistrujte a už nikdy nezapomenete
na žádné narozeniny či výročí.
Vše vám připomeneme!
darkoviny.cz

10 tipů na originální vánoční dárky

Schází-li vám nápady pro letošní předvánoční nákup, nechte se inspirovat našimi deseti tipy na originální vánoční dárky.

Je jasné, že vám nebudeme dávat tipy na tak nudné vánoční dárky, jako jsou papuče pro dědečka nebo bavlněný svetr s losem pro partnera. Jako asi každý, i my máme rádi dárky, které na první pohled zaujmou a dokáží udělat skutečnou radost. Proto jsme se vám ve spolupráci s internetovým obchodem Uzasne-Darky.cz rozhodli představit 10 tipů na originální dárkové zboží nazývané gadgets, neboli dárky, které se rozhodně pod stromečkem neztratí:

 


Číslo 1: Pro tatínka

Chladící půllitr


Tento speciální ledový půllitr ocení každý pivař. Má dvojitou stěnu a jeho vnitřek je vyplněn speciální mrznoucí směsí, takže ho stačí na půl hodiny dát do mrazáku a půllitr udrží pivo ledově vychlazené velice dlouho.


cena: 190 Kč
Číslo 2: Pro maminku

Nakousnuté perníky


Také vás nudí neustále vykrajovat dokola ty stejné a nudné klasické tvary perníčku á la hvězdička, kolečko či srdíčko? Udělejte si letos Vánoční cukroví kreativnější a pořiďte si domů vykrajovátko, se kterým budou vypadat vaše perníčky lehce nahlodaně.


cena: 293 Kč
Číslo 3: Pro přítelkyni

Sladká podprsenka


Vaše přítelkyně určitě nikdy neměla sladší spodní prádlo, než je tato podprsenka vytvořená z 330 sladkých bonbónků. Rozhodně požadujte, ať si ji hned zkusí vzít na sebe.


cena: 220 Kč
Číslo 4: Pro přítele

LCD klíčenka


Naplňte tuto speciální LCD klíčenku společnými fotkami vás jako páru a dejte ji partnerovi pod stromeček. Romantický dárek jej určitě potěší a navíc vás bude mít stále s sebou.


cena: 389 Kč
Číslo 5: Pro kamaráda

Pivní helma


Pokud váš kamarád holduje pivnímu fandění fotbalu nebo hokeji, určitě by se mu líbila tato speciální ,,handsfree“ helma, s níž se napije i když má zrovna plné ruce brambůrek a dálkového ovladače.


cena: 430 Kč
Číslo 6: Pro kamarádku

Instantní sníh

S touto speciální směsí vytvoříte až 1,5 litru realistické dekorace, která vypadá jako sníh a vypadá perfektně na každém vánočním stromečku.


cena: 258 Kč
Číslo 7: Pro kuřáka

Kašlající popelník


Rádi byste kamarádovi pomohli s odvykáním kouření? Poškádlete ho tímto popelníkem, který při každém odklepání cigarety hlasitě zakašle.


cena: 158 Kč
Číslo 8: Pro pařmena

Tričko s equalizérem


Kdo nosí toto tričko, tak se neztratí na žádné hlasitější párty. Vepředu má totiž equalizér, který reaguje na hudbu z okolí.


cena: 699 Kč
Číslo 9: Pro motoristu

Svítící ventilky


Vytuňte kamarádovo auto nebo motorku s těmito speciálními ventilky, které při jízdě svítí a blikají.


cena: 95 Kč

Číslo 10: Pro děti

Bojující RC laser helikoptéry


Zažijte skutečný letecký souboj! S těmito helikoptérami proti sobě můžete bojovat a vaším úkolem je sestřelit protivníkovou helikoptéru infračerveným paprskem k zemi dříve, než to udělá on.


Cena: 1811 Kč
Pokud vás originální dárky z nabídky internetového obchodu Uzasne-Darky.cz zaujaly, koukněte se ještě na tyto další kategorie:


USB hračky

Gadgets

Designové doplňky

16.11.2009
Odeslat link na tento článek známemu ...
Váš e-mail:
Vaše jméno:
E-mail příjemce
Předmět zprávy
Vaše zpráva
Hodnocení návštěvníků ( 5 )
... hodnotim ...
   
Diskuse k dárku
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 16.11.2009
10 tipů na originální vánoční dárky
Schází-li vám nápady pro letošní předvánoční nákup, nechte se inspirovat našimi deseti tipy na originální vánoční dárky. ...
Vložení nového příspěvku do diskuse ...
Váš e-mail: Vaše jméno:
Titulek příspěvku
Vaše zpráva
  Opiš kód: