Dárkio.cz : tipy na nejlepší dárky
Dobré poledne, je pátek 21. 6. 2024, 12 : 18 Svátek slaví Pavla, zítra Zdeňka
Vybírání dárků je zábava!
Zaregistrujte a už nikdy nezapomenete
na žádné narozeniny či výročí.
Vše vám připomeneme!
darkoviny.cz

10 tipů na nejoblíbenější dárky 2010

Je pro vás vybírání vánočních dárků noční můra, nebo si to náležitě užíváte? Ať už je to tak či onak, patrně všichni občas uvítáte náznak či malou radu a to zejména tehdy, dojde-li z čistajasna inspirace.
Taková nepříjemnost se může stát v nejméně vhodnou dobu jako je právě předvánoční období a čím početnější rodina je, tím je situace horší. A jak z toho ven? Jaký dárek věnovat babičce, synovi nebo přátelům? Máme pro vás 10 tipů na nejoblíbenější dárky 2010, které potěší každou věkovou skupinu.

Kdo má doma teenagera, ví, že jeho každodenní rituál před usnutím provází hlasitá a mnohdy i nic neříkající hudba. Usmlouvat s potomkem její úplné vypnutí nebo alespoň ztišení je někdy nadlidský výkon, a tak rodiče nějaké domlouvání či kompromisy raději vzdají. Jestli řešíte podobnou situaci, pak vězte, že pro vás existuje řešení a tím je hudební polštář. V jeho útrobách se nacházejí reproduktory a lze jej zapojit do jakéhokoli přehrávače (např. mp3). Hudbu tak uslyší pouze ten, kdo si na polštář položí hlavu. Hudební polštář se bude hodit také jako dárek pro dědečka, který rád poslouchá vyprávění příběhů českých komiků jeho mládí.

Muži kutilové stále něco vyrábí, opravují a renovují, stále kupují nové nářadí a stále ho ztrácejí. Slýcháte často z dílen vašich drahých poloviček větu „kde mám zase ten šroubovák?!“ Ač byste mu rády vyhověly a šroubovák mu pomohly najít, nejspíš nemáte ani tušení, který šroubovák to vlastně je. Svému hrdinovi ale můžete pomoci i jiným způsobem, a sice věnováním chytrého a profesionálního šroubováku autoloader. V jeho zásobníku je ukryto celkem šest šroubovacích nástavců, které lze během mžiku a hlavně bez mechanického šroubování vyměnit. Autoloader profesionální šroubovák jako vánoční dárek potěší každého muže jakéhokoli věku.

Dospívající potomci mají mnohdy zvláštní přání, a pokud je to v moci vás rodičů, rádi svým dětem vyhovíte. Možná za vámi přišli s prosbou a popisem neobvyklého trička, které je momentálně v kursu a nutně ho potřebují, protože ho mají ve třídě „všichni“. Jedná se o elektrické svítící tričko, které reaguje na zvuk. V podstatě se chová jako ekvalizér. Tričko obsahuje elastický panel z textilu, který využívá pro svícení elektroluminiscenční jev. Panel lze kdykoli sundat a tričko vyprat. Elektrické svítící tričko zajistí vašim teenagerům pořádnou dávku pozornosti a garantujeme vám, že nezůstanou bez povšimnutí. Ačkoli děti textilní dárky pod stromečkem nerady vidí, ze svítícího trička budou nadšené.

Uvolňující masáže nebo jiné relaxační praktiky jsou pro naše těla balzámem, který bychom si mohli dopřávat klidně každý den. To ale neunesou ani naše peněženky a ani náš časový harmonogram, který bývá naplněn až k prasknutí. K terapii horkými kameny ale můžeme přizvat partnera, který se v oblasti masáží příliš nevyzná. Horké kameny se využívají k uvolnění a prokrvení zádového svalstva, pomáhají odstranit stres, únavu a odvádějí toxiny z těla. Princip terapie je úplně jednoduchý, kameny se nahřejí a poté se položí na postižená místa. Přinesou uvolnění všem manuálně pracujícím i těm, kteří mají sedavé zaměstnání. Horké kameny můžete věnovat jako milou pozornost či dárek pod stromeček.

Poznat kolik je hodin se většina z vás naučila ještě v předškolních letech a později jste odhalili i tajemství matematiky. Co ale mají hodiny a matematika společného? Tato zdánlivě odlišná témata sloučil originální výrobek  - matematické hodiny. Ačkoli znáte hodiny od raného dětství, v případě matematických hodin nemáte žádnou záruku, že budete čas umět přečíst. Číslice jsou totiž zašifrovány v matematických rovnicích a úlohách, které nejdříve musíte vypočítat. Matematické hodiny věnujte svým přátelům jak vtipný dárek k Vánocům, uvidíte, že bude mezi ostatními vyčnívat.

Vychlazené pivo v orosené sklenici je v parných letních dnech tím nejlepším nápojem na zahnání žízně. Ale právě v letních dnech, kdy teploty stoupají až k 30 stupňům Celsia, každý nápoj rychle teplá, což je v případě piva až trestuhodné. Jak se takové situaci vyhnout? Jedině s plastovým půllitrem. Zdá se vám to nepravděpodobné? Plastový půllitr je totiž chladící, a to díky dvojitým stěnám, mezi nimiž je rychle mrznoucí gel. Půllitr stačí dát na chvilku do mrazáku a pivo či jakýkoli jiný nápoj pak udrží velmi dlouho s tou správnou teplotou. Nevíte-li, jaký dárek koupit svému dědovi či otci, zkuste chladící půllitr. Zaručeně s ním budete mít úspěch.

Ranní káva nebo čaj se staly v mnoha rodinách tradicí, která se dodržuje téměř za každých okolností. Je to malý obřad, jenž nás pokaždé nastartuje a dodá po dlouhém spánku potřebnou energii. Jaká by to ale byla káva bez správného hrnku? Tyto chvíle si zaslouží výjimečný přístup, který můžete zažít s magickým šálkem. Měnící se hrnek se vám pokaždé změní přímo před očima a to ve chvíli, kdy do něj nalijete horkou tekutinu. Černý hrnek s nápisem OFF zbělá a objeví se nápis ON. Mimo jiné také ihned poznáte, zda vám káva nebo čaj v hrnku chladne. Jednoduše začne postupně měnit svou barvu. Měnící se hrnek můžete věnovat pod stromeček jako praktický dárek svým prarodičům.

Máte pocit, že jste na ulici málo vidět? Nezáleží na tom, zda právě řídíte jednostopé či dvoustopé vozidlo a zda je motorové či ne. Jde především o zviditelnění, které má dekorativní a zároveň i bezpečnostní charakter. Svítící ventilek je perfektní doplněk ke všem pneumatikám automobilů nebo jízdním kolům, a pokud se na takové zviditelnění necítíte, svítící ventilky pořiďte alespoň svým dětem jako dárek k Vánocům. Jejich kolo bude „in“ a vy budete mít lepší pocit z jejich bezpečí. Svítící ventilky jdou vidět na několik kilometrů daleko a tak i v šeru či v úplné tmě ostatní řidiči kolo vašeho dítěte uvidí. Ventilky se aktivují, jakmile se kolo rozjede a blikají všemi barvami. 

Povedlo se vám někdy koupit své přítelkyni/manželce spodní prádlo, do kterého se nevešla, nebo jí bylo v určitých partiích příliš volné? Není jisté, zda je to větší zklamání pro muže či pro ženu, jisté ale je, že prádlo se musí jít vrátit zpět do prodejny. A co takhle univerzální velikost, která padne za každých okolností? To vám může nabídnout jedině sladké spodní prádlo. Sice na těle obdarované dlouho nevydrží, ale vám to pravděpodobně vadit nebude. Sladké spodní prádlo je vytvořeno z drobných bonbónků, které jsou navléknuté na tenkých, ale pevných gumičkách. Přesně tak okopíruje partie vaší přítelkyně, které v barevných tónech prádla perfektně vyniknou.

V některých rodinách se pod stromeček nevěnují žádné praktické dárky, neboť věří, že ty se mohou věnovat během roku k jiným příležitostem. Vybírají se tedy takové dárky, které ostatním udělají radost nebo dárky, které svým vtipným zpracováním dokážou rozesmát při každém pohledu. Mezi takové patří i obří kalkulačka, jejíž rozměr je stejný jako list papíru o velikosti A4. A komu obří kalkulačku můžete věnovat? Ocení ji senioři, kterým chybí ostrý zrak a hodí se i na pracovní stůl. S takovou velikostí se už nikdy nemůže stát, že by se pod haldou papírů ztratila. Obří kalkulačka je zkrátka originální dárek, který svým nevšedním zpracováním zaujme celou rodinu.

13.12.2010
Odeslat link na tento článek známemu ...
Váš e-mail:
Vaše jméno:
E-mail příjemce
Předmět zprávy
Vaše zpráva
Hodnocení návštěvníků ( 1 )
... hodnotim ...
   
Diskuse k dárku
Vložit nový Příspěvků (0) Účastníků (0) od 13.12.2010
10 tipů na nejoblíbenější dárky 2010
Je pro vás vybírání vánočních dárků noční můra, nebo si to náležitě užíváte? Ať už je to tak či onak, patrně všichni občas uvítáte náznak či malou radu a to zejména tehdy, dojde-li z čistajasna inspirace. Taková nepříjemnost se může stát v nejméně vhodnou dobu jako je právě předvánoční období a čím početnější rodi ...
Vložení nového příspěvku do diskuse ...
Váš e-mail: Vaše jméno:
Titulek příspěvku
Vaše zpráva
  Opiš kód: